Який прямоток краще поставити на ВАЗ 2107?

Який прямоток краще поставити на ВАЗ 2107?

Який прямоток краще поставити на ВАЗ 2107?Якщо у вас вийшов з ладу глушник на ВАЗі сьомої моделі, і ви прийняли рішення його замінити, то які варіанти у вас є? Який фірми глушник краще, скільки коштує замінити глушник, а якщо у вас з’явилася ідея установки спортивного глушника, то який прямоток поставити на ВАЗ 2107?

Давайте зупинимося на останньому варіанті, а саме, встановлення прямоточного глушника на «сімку». Тюнінг вихлопної системи будь-якого автомобіля, і ВАЗ тут не виняток, може бути повним, тобто змінюється все, з чого складається вихлопна система ВАЗ. У цьому випадку необхідний пошук всіх компонентів вихлопної системи на спортивні. Це вимагає серйозного підходу, бажано сумісного з тюнінгом двигуна і системи подачі палива.

Скільки коштує заміна вихлопної системи в такому виконанні, буде залежати від деталей, які ви для цього використовуєте. У разі фірмових виробів відомих брендів, така заміна вихлопу вам обійдеться недешево. Для інтересу можете подивитися в інтернеті, скільки коштує приймальня труба на ВАЗ 2107 в прямоточному спортивному виконанні з нержавіючої сталі? З іншого боку, наварити дешевих труб і сумнівних комплектуючих, таке може погано позначитися на роботі двигуна, хоч і виявиться недорогим варіантом «тюнінгу».

Найпростішим варіантом тюнінгу ВАЗ 2107 буде установка тільки прямоточного глушника. Серйозною прибавки в потужності ви не отримаєте, якщо взагалі отримаєте, але басовите благородне звучання і відмінний вид ззаду отримаєте точно.

Який прямоток краще купити на ВАЗ 2107?

Строго кажучи, вибір прямоточного глушника для «сімки» можна розділити на два варіанти:

  • універсальний прямоток (бюджетний або фірмовий), що вимагає суттєвого доопрацювання системи вихлопу і системи кріплення;
  • адаптований прямоток, який можна встановити на штатну позицію і під рідні кріплення.

Який прямоток краще поставити на ВАЗ 2107?Перший варіант за цінами може дуже сильно відрізнятися, тому що є замовні брендові дорогі прямоточні глушники, а є порівняно недорогі деталі менш відомих фірм навіть вітчизняного виробництва. Якої фірми краще купити глушник буде залежати від вашого бажання і фінансових можливостей.

Другий варіант, як правило, не коштує дорожче стандартного якісного глушника, а його адаптація до системи кріплення і подкузовних габаритів ВАЗ 2107, робить такий варіант дуже привабливим.

Адаптовані прямотоки на «сімку» можуть як не мати насадку на вихлопну трубу, так і комплектуватися стильною насадкою з відполірованої нержавіючої сталі. Вибрати варіант найбільш вам імпонуючий ви можете самі. Головне, що у вас не буде проблем з тим, як поставити прямоток на ВАЗ 2107, адже він встановлюється точно так само як і рідний штатний глушник, і на ті ж кріплення і підвіси.

Який прямоток краще поставити на ВАЗ 2107?До питання про прямоточні адаптовані глушники, є можливість поставити разом з ними як штатний резонатор, так і прямоточний, якщо ви хочете трохи глибше тюнінгувати вихлопну систему. Який резонатор краще на ВАЗ 2107 прямоточний або штатний, при установці тільки прямоточного глушника підійде будь-який. Однак з прямоточним резонатором можна варіювати звучанням і дійсно кілька вплинути на корисну потужність двигуна.

Останній момент це рівень шуму від прямоточного адаптованого глушника. Наповнювач прямотока і якість його фіксації всередині банки дозволяють отримати рівень шуму від роботи двигуна в межах, існуючих у нас в країні норм. При цьому наповнювач не видувається з часом, тому голосніше ваш автомобіль не стане.

Про автора

Сергей Гуйда administratorПодобрать выхлопную систему на любой автомобиль - сайт выхлопных систем