Який прямоток поставити на свій автомобіль?

Який прямоток поставити на свій автомобіль?

Який прямоток поставити на свій автомобіль?Прямоточная вихлопна система на автомобілі стала досить популярною останнім часом. Що таке прямоточний глушник, якщо говорити коротко? Це глушник, в якому вихлопні гази рухаються без затримок і опору з тією ж швидкістю, що і по з’єднувальним трубам вихлопної системи. У цьому його принципова різниця зі стандартним заводським глушником, який завжди буде створювати ефект протитечії – зворотного руху і опору згорілих газів. Звук-вибух від детонації паливної суміші в камері згоряння двигуна прямоточний глушник компенсує за зовсім іншим принципом, ніж стандартні варіанти глушників.

У зв’язку з цим виникає питання, що таке прямоточний вихлоп? Це налаштована система вихлопу, де замінені всі деталі системи на спортивні (прямоточні). Сенс цієї системи – оптимізація виведення відпрацьованих газів, починаючи від випускних клапанів і закінчуючи вихлопною трубою. Таким чином, вдається досягти помітного збільшення потужності двигуна.

Справедливості заради варто сказати, що до заміни вихлопної системи зі стандартної на прямоточну, потрібно додати і деякий тюнинг двигуна та інших систем авто. Так можна отримати дійсно ефективний результат.

Для чого прямоточний глушник потрібен, якщо міняти тільки його?

Який прямоток поставити на свій автомобіль?Переважна більшість, хто вирішив ставити прямоток, змінюють тільки глушник і не стосуються інших елементів системи вихлопу автомобіля. Що станеться в цьому випадку, якщо глушник прямоток буде стояти замість штатного глушника, а інші компоненти системи вихлопу залишаться без зміни?

Заміна тільки глушника на прямоточний варіант без заміни інших деталей вихлопної системи надасть вам:

  • нове, спортивне звучання роботи двигуна з переважанням низьких частот, але в межах допустимих параметрів, (відповідність існуючим у нас в країні нормам за рівнем шуму забезпечуватимуть тільки фірмові прямотоки);
  • поліпшення зовнішнього вигляду задньої частини автомобіля, за рахунок інтегрованої в прямоток насадки вихлопної труби, (такі насадки включені в комплект поставки прямоточного глушника в переважній більшості випадків);
  • невеликий приріст корисної потужності при роботі двигуна на певних оборотах, як правило, підвищених, (такий приріст буде не особливо помітним, так як ефективно збільшити потужність можна тільки повним тюнінгом вихлопу);
  • збільшення тривалості експлуатації глушника, адже якісні прямотоки часто роблять з хороших матеріалів з наявністю антикорозійного захисту, що дозволяє продовжити термін його служби в порівнянні зі стандартним, стоковим глушаком.

Як видно, плюси є від установки окремо тільки прямоточного глушника, особливо якщо ви є шанувальником спортивного, низького автозвуку. В цьому випадку прямоток ідеально підійде для вас.

Скільки коштує зробити прямоток?

Який прямоток поставити на свій автомобіль?Важливим моментом є питання, де можна купити прямоток, а також, скільки коштує поставити прямоток? Придбання прямоточного глушника можливо в спеціалізованих автомагазинах, на автомобільних ринках, а також таку деталь ви можете замовити через інтернет. Є присвячені темі глушників сайти, які пропонують цікаві за ціною і якістю варіанти тюнінгу вихлопу автомобіля.

Тепер трохи детальніше про те, прямоток скільки коштує і які бувають варіанти таких глушників на ринку щодо ціни питання.

Прямоточні глушники бувають:

  • бюджетні варіанти із стандартної чорної сталі маловідомого або невідомого виробника, як правило, невеликої вартості, але і поганої якості. Недоліком таких глушників є швидке видування звукоізоляційного матеріалу і суттєве збільшення шуму через це;
  • недорогі, але якісніші вітчизняні варіації з алюмінізірованної або оцинкованої сталі з насадкою з відполірованої нержавіючої сталі. Такі варіанти не вдарять по ціні і розраховані на трохи більш тривалий термін експлуатації. Тут також можна не вгадати з тим, як в таких прямотоках фіксують звукоізоляційний матеріал і перешкоджають його видування;
  • прямоточні варіанти глушників, які спеціально розробляють під конкретні моделі автомобілів. Такі прямотоки дозволяють правильно поставити прямоток на штатне місце під стандартне заводське кріплення і без доробок заднього бампера і рідної системи вихлопу в цілому;
  • дорогі брендові прямоточні глушники цілком з нержавіючої сталі. Характерною особливістю таких глушників є фірмове звучання і дійсно тривалий термін експлуатації вихлопу.

Який прямоток поставити на свій автомобіль?Варіант глушника прямотока, який вже адаптований під конкретні моделі автомобілів, цікавий тим, що вам легко буде відмовитися від нього і поставити назад штатний глушитель, якщо ви цього захочете. Також самому поставити прямоток такого типу не важко.

Який з варіантів ви виберете, залежить від бюджету на таку модернізацію вихлопної системи. Однак ми не рекомендуємо вам зупинятися на занадто дешевому варіанті, так як, в кінцевому рахунку, ви програєте і будете змушені повертатися до заводського класичного глушника або купувати новий прямоток.

Про автора

Сергей Гуйда administratorПодобрать выхлопную систему на любой автомобиль - сайт выхлопных систем