Глушники

ГлушникиФункцію глушника вихлопної системи в автомобілі важко переоцінити, без цього елемента наші автомобілі були б надзвичайно гучними і доставляли би всім оточуючим величезний дискомфорт. Однак тільки зниження шуму працюючого двигуна це не єдина функція глушника, хоча і основна.

Здавалося б, створи ефективну систему глушіння, щоб автомобіль працював тихо, і перебувати з ним поруч було комфортно. Але на практиці все не так просто, адже глушник повинен гасити звукову хвилю і не заважати виходу відпрацьованих газів, він повинен вдало розміщуватися в просторі під кузовом, а його будова не повинна призводити до зайвої втрати потужності або збільшення витрати палива.

Саме тому на автозаводах глушники розробляють в спеціальних тестових лабораторіях, а потім багаторазово перевіряють їх на ефективність по самим різним критеріям. В результаті глушник виробляють з урахуванням:

  • моделі і марки автомобіля;
  • потужності, особливостей і типу двигуна;
  • типу кузова;
  • року випуску автомобіля;
  • типу паливної системи;
  • особливостей кріплення його під кузовом автомобіля.

При цьому технології глушіння звукової хвилі в різних моделях авто можуть застосовуватися різні, в тому числі різними можуть бути їх комбінації. В наявності у нас є глушники прямоточного (спортивного) виконання, якщо ви вирішите встановити такий на ваше авто, то можете проконсультуватися з цього приводу у нас.

Щоб правильно вибрати глушник для вашого автомобіля, вам слід враховувати всі ці критерії. Хоча найчастіше всі вони враховуються в позиції продажу. Але якщо у вас виникли питання або ви не хочете помилитися при покупці глушника, то ви можете проконсультуватися у наших фахівців. Ми маємо багаторічний досвід продажів систем глушників і допоможемо вам правильно зробити вибір.