Хто винайшов глушник для автомобіля?

Хто винайшов глушник для автомобіля?

Хто винайшов глушник для автомобіля?Якщо вам коли-небудь доводилося заводити автомобіль при повністю змонтованій системі глушника, то ви в повній мірі можете усвідомити, наскільки гучними і неприємними були перші автомобілі, обладнані системою внутрішнього згоряння. Не забуваємо, що були авто на парових двигунах і відповідно працювали на вугіллі. Міські жителі були дуже незадоволені першими автомобілями, адже вони лякали коней і людей, а вечірня прогулянка на авто по місту була справжніми тортурами для городян. Поява системи глушника (звукового фільтра) на автомобілі це було всього лише питання часу, так як експлуатувати авто з таким рівнем шуму було абсолютно неприйнятно.

Хто винайшов глушник для автомобіля?У зв’язку з цим з’явилися питання: коли був створений глушник, глушник хто винайшов і хто придумав глушник для автомобіля, чоловік або жінка?

Хто придумав глушник для автомобіля?

Винахід звукового фільтра для автомобіля був неминучим, і це завдання вирішували багато перших винахідників і творців автомобілів. Відомі випадки, коли глушники застосовувалися в різних країнах і різних ситуаціях, багато хто вважає, що перший автомобільний глушник винайшла жінка, щоб зробити тихіше навколишній світ, в якому авто стали з’являтися все частіше.

Хто винайшов глушник для автомобіля?І так, глушник придумали:

  • в компанії Панар-Левассор, компанія робила автомобілі на продаж і першої постачала їх звуковими фільтрами, це було в 1894 році;
  • в 1897 році глушники використовував Мільтон Рівз, відомий творець шести і восьми колісних автомобілів;
  • найвідоміша версія того, хто винайшов глушник – його сконструювала Ель Долорес Джонс в 1917 році.

Який з варіантів більш справедливий, сказати важко, одне можна сказати точно, застосування звукових фільтрів для автомобіля було до 1917 року, як явище саме по собі. Однак будь-який новий варіант глушника для автомобіля можна вважати винаходом, тому думки кілька і розходяться.

Про автора

admin administratorПодобрать выхлопную систему на любой автомобиль - сайт выхлопных систем