Як поміняти глушник на ВАЗ 2110-2112?

Як поміняти глушник на ВАЗ 2110-2112?

Як поміняти глушник на ВАЗ 2110-2112?У вашого ВАЗ моделі 2110-2112 вийшов з ладу глушник, і ви давно не робили його заміну, тоді кращим варіантом буде замінити глушник на ВАЗ 2110, тим більше, якщо є передумови до заміни цієї деталі. Відразу варто обмовитися, що поміняти глушник на ВАЗ 2111, а також замінити глушник на ВАЗ 2112, не буде ніяких відмінностей від відповідних робіт, які вам знадобиться зробити, щоб встановити глушник ВАЗ 2110. Дані вироби ідентичні, рівно, як і ідентичні системи кріплення глушника до нижньої частини кузова і до резонатора.

І так, як замінити глушник ВАЗ 2110? Для цього спочатку розглянемо питання, як зняти старий, вже прогорівший глушак, а також чому слід міняти цю деталь?

Як зняти глушник ВАЗ 2110-2112 своїми руками?

Як поміняти глушник на ВАЗ 2110-2112?Перед тим, як описати процедуру демонтажу старого глушника, варто трохи зупинитися на тому, чому слід поміняти глушник ВАЗ 2110?

Повна заміна глушника може знадобитися в декількох випадках:

 • ви давно не міняли глушник, і прийшла пора оновити дану деталь;
 • при роботі двигуна чути низький неприємний звук, а в самому глушника міститься прогар, який вже немає сенсу усувати, клеїти чи заварювати;
 • сам глушник зовні цілий, але чути, як деренчить неприємний звук при роботі двигуна (прогоріли перегородки внутрішньої частини глушника).

Взагалі, якщо ви кілька років не міняли цю частину вихлопної системи, то можете сміливо вибрати глушник на ВАЗ 2110 новий і встановити його. Це справедливо за умови, що встановлений старий глушник стандартної бюджетної стокової моделі.

Тепер повернемося до питання про те, як кріпиться глушник ВАЗ 2110? Не поспішайте дізнаватися, скільки коштує заміна глушника на ВАЗ 2110, в СТО? Всі роботи по заміні не вимагають особливої ​​кваліфікації, так як сама запчастина кріпиться досить просто, і її демонтаж/монтаж зможе провести навіть початківець автомеханік.

Як поміняти глушник на ВАЗ 2110-2112?Щоб зняти старий глушник вам необхідно поставити машину на яму. Якщо простору недостатньо для комфортної роботи, то можете трохи піддомкратити авто, попередньо підставивши блокування під колеса (це обов’язково).

Послідовність дій далі така:

 • розкрутити хомут кріплення труби глушника і труби резонатора, якщо болтове з’єднання прикипіло, то змастіть його ВД-шкой і зачекайте кілька хвилин, справа піде швидше;
 • в точці з’єднання патрубка глушника і труби резонатора стоїть кільце, що забезпечує коректність з’єднання, його потрібно буде встановити назад при монтажі нового глушника;
 • потім знімаємо два кріплення глушника, які представляють собою гумки, на які підвішують деталь на кронштейнах;
 • все, старий глушник знятий.

Перед тим, як знімати старий глушак, вам слід придбати новий, тому варто зупинитися на питанні, який глушник краще на ВАЗ 2110-2112?

Який краще купити глушник на ВАЗ 2110-2112?

Як поміняти глушник на ВАЗ 2110-2112?Краще глушник на ВАЗ 2110 той, який в точності підходить до вашої моделі автомобіля і має повністю такі ж самі точки і метод кріплення запчастини до кузова авто і резонатора. Ніколи не розглядайте такі питання: «Чи можна глушник з Гранти поставити на 2110, та інші?», Це неприйнятно з найрізноманітніших міркувань. Справа тут не тільки в тому, що потрібно допрацьовувати систему кріплення глушника і саму вихлопну систему, слід також враховувати рівень тиску зворотного потоку вихлопних газів, який створюється в глушнику. Він різний для різних моделей і впливає на роботу двигуна (особливо в залежності від потужності двигуна і типу паливної системи), тут важливе дотримання повної ідентичності.

Хоча, справедливості заради варто зазначити, що на деякі ВАЗи з повністю ідентичними двигунами і системами уприскування палива, глушники також будуть ідентичними, виключаючи систему кріплення. Якщо нестандартний монтаж вас не лякає, то можете і експериментувати. Питання тільки навіщо це треба, і чи буде такий глушитель краще на ВАЗ 2110? Адже дефіциту запчастин вихлопної системи на ринку немає і можна купити рідний варіант.

Як поміняти глушник на ВАЗ 2110-2112?У вас є альтернатива серед виробників з приблизно однаковими цінами, тоді глушник ВАЗ 2110, як вибрати вирішувати вам. Глушник на ВАЗ 2110 буде краще той, якому виробнику ви більше довіряєте, а також, яка якість сталі, що використовувалося при його виробництві. Не беріть занадто легкі глушники з тонкими стінками банки, вони не прослужать вам довго. Стандартом є 1,5мм, не соромтеся і запитайте продавця про даний параметр.

Також не зайвим буде антикорозійне покриття на поверхні глушника (шар алюмінію або цинку, спеціальна термостійка фарба і т.д.), такі вироби також будуть служити кілька довше стандартних, виготовлених зі звичайної чорної сталі без покриття.

Як закріпити глушник на ВАЗ 2110-2112?

Як поміняти глушник на ВАЗ 2110-2112?Щоб закріпити глушник ВАЗ 2110 тільки куплений на заміну старому, вам слід всю процедуру повторити в зворотному порядку. Слід зазначити, що гумки кріплення купіть нові, так як старі вже зносилися і розтягнулися, їх установка може погано позначитися на роботі нової запчастини.

Як закріпити глушник ВАЗ 2110:

 • одягаєте одну гумку кріплення на новий глушник, а іншу на відповідний кронштейн під кузовом;
 • гумку слід одягати на кінці по більшій довжині, так, як стояли старі;
 • опускаетесь в яму і одягаєте на гумки глушник;
 • кріпите трубу глушника до труби резонатора за допомогою хомута, не забуваємо про кільце;
 • болтове з’єднання на хомуті можете також замінити, якщо стан старого болта вам не здається задовільним;
 • процес кріплення глушника на ВАЗ 2110 закінчено, можете запускати двигун для перевірки, якщо двигун працює тихо, а стара проблема усунулася, то ви все зробили правильно.

Як бачите, кріпиться глушник на ВАЗ 2110 легко, ви цілком впораєтеся з цим завданням, важливо тільки вирішиться на самостійну заміну.

Про автора

admin administratorПодобрать выхлопную систему на любой автомобиль - сайт выхлопных систем