Вихлопна система на ВАЗ 2110

Вихлопна система на ВАЗ 2110

Вихлопна система на ВАЗ 2110Моделей ВАЗ 2110 досить багато залишилося в нашій країні, і вони все ще користуються популярністю. Пошук запчастин для таких авто є актуальним питанням, особливо якщо мова заходить про якісні вироби. Це стосується і деталей вихлопної системи, в тому числі.

У зв’язку з цим, ми розглянемо питання, скільки коштує вихлопна система, глушник ВАЗ 2110 з чого складається, а також який прямоток поставити на ВАЗ 2110? У порівняння варіантів запчастин потрапляють вироби, непогано представлені на нашому ринку.

Варіанти запасних деталей для вихлопної системи на десяту модель ВАЗа

Повна комплектація глушника для «десятки» складається з резонатора – середньої частини глушника, і самого глушника. Вони грають роль компенсації звукових вібрацій і приведення їх до нормального рівня, який легко сприймається для людського слуху.

При детонації паливної суміші в камері згоряння двигуна відбувається вибух, який таким є ще і з точки зору звукової хвилі. Якщо прибрати резонатор і глушник з автомобіля, то ми б чули дуже гучні звуки від роботи двигуна, і знаходитись біля авто було б вкрай неприємно. Тому система компенсації звукових хвиль в автомобілі грає важливу роль.

Вихлопна система на ВАЗ 2110Вихлоп в будь-якому автомобілі знаходиться в край поганих умовах експлуатації. З одного боку, це постійні перепади температури, що виникають при нагріванні від відпрацьованих газів всієї системи, і різкого її охолодження при наїзді на калюжу або сніг. З іншого боку, постійна дія вологості і води, що руйнує метал. Взимку додається ще і сіль на дорогах, яку посипають для очищення від снігу та льоду проїжджі частини.

Саме тому вимоги до якості запчастин системи глушника повинні бути високими. Який резонатор краще на ВАЗ 2110, який вибрати глушник, зупинимося на цьому детальніше.

Скільки коштує вихлопна система на ВАЗ 2110 по співвідношенню якості і ціни:

  • простий варіант, низької якості, але найдешевший, виготовлений з чорної сталі товщиною банки до 1,0 мм – вартість близько 12-14 у.о., термін служби близько півроку, іноді менше, іноді трохи більше;
  • дешевий варіант з чорної сталі товщиною банки 1,2 – 1,5 мм – вартість близько 16-18 у.о., термін служби 1-1,5 року в середньому, до 2-х років;
  • недорогий варіант з чорної сталі товщиною банки не менше 1,5 мм – вартість близько 19-21 у.о., термін служби 2-2,5 роки, іноді до 3-х років;
  • із захисним покриттям варіант з оцинкованої сталі товщиною банки 1,5 мм – вартість близько 24-27 у.о., термін служби близько 3-х років в середньому;
  • недорогий і популярний варіант з алюмінізованої сталі товщиною банки 1,5 мм – вартість близько 28-30 у.о., термін служби 3 роки в середньому;
  • дорогий і найякісніший варіант з нержавіючої сталі, ціна від 40 у.о., термін служби 5 років і більше.

Вихлопна система на ВАЗ 2110Якщо відзначати вироби із захисним покриттям, а це оцинковані і алюмінізовані деталі, то можна вибрати українські та європейські деталі. Наші виробники використовують оцинковану сталь (наприклад, вироби компанії Unimix), європейські алюмінізовану (наприклад, виробництво Польща, Polmostrow).

Варіанти з захисним покриттям дозволяють збільшити термін служби запчастин за рахунок захисту від корозійних та інших шкідливих впливів на саму сталь.

Українські вироби або глушник Polmostrow, де купити можна? Краще у фірм, які офіційно реалізують продукцію цих брендів.

Який глушник прямоток краще на ВАЗ 2110?

Вихлопна система на ВАЗ 2110Якщо ви зважилися на установку прямоточного (спортивного) глушника на вашу «десятку», то можна серйозно підійти до цього питання, повністю замінити весь вихлоп на спортивний. Такий підхід дорого коштує, а в разі вибору запчастин відомих на весь світ брендів, дуже дорого. Чи варто того ВАЗ 2110, вирішувати тільки вам?

Однак, якщо вам важливо тільки надання вашому авто благородного низького звучання двигуна, і ви не готові витрачатися, то ви можете поставити модель прямоточного глушника, спеціально розробленого для десятої моделі.

До складу такого прямотока на ВАЗ 2110 входить сам прямоточний глушник з якісно виконаним набиванням банки, а також естетична дизайнерська насадка на вихлопну трубу, виготовлена ​​з відполірованої нержавіючої сталі.

В результаті за прийнятну ціну можна поставити прямоток, змінити звучання роботи мотора вашої «десятки» на спортивний, але в межах допустимих норм по гучності, а також істотно поліпшити зовнішній вигляд вашого автомобіля за рахунок гарної насадки на вихлоп.

Ще один момент, на якому обов’язково варто загострити увагу, як поставити прямоток на ВАЗ 2110 такого виконання? Такий глушник встановлюється точно так же, як рідний варіант стандартної моделі. Доопрацювання вихлопу не потрібно. Ви ставите прямоточний глушник на штатну позицію, під стандартну систему кріплення і підвісів.

У разі необхідності ви завжди можете повернути стандартну модель глушника, демонтувавши прямоток. Це, крім хорошої ціни, також є відчутною перевагою.

Про автора

Сергей Гуйда administratorПодобрать выхлопную систему на любой автомобиль - сайт выхлопных систем