Який глушник поставити на ВАЗ 2114?

Який глушник поставити на ВАЗ 2114?

Який глушник поставити на ВАЗ 2114?Ви втомилися ремонтувати або міняти глушник на вашому автомобілі, і задаєте собі питання який глушник краще на ВАЗ 2114? У цій статті ми спробуємо з’ясувати, як вибрати глушник на ВАЗ 2114, і який глушник краще поставити на ВАЗ 2114?

Для початку з’ясуємо, з чого складається вихлопна система ВАЗ 2114, і чому глушник так часто доводиться міняти?

Система вихлопу цієї моделі ВАЗа складається з (до списку не входять прокладки і кріпильні елементи):

 • приймальної труби;
 • каталітичного нейтралізатора (каталізатора);
 • датчика кисню;
 • додаткового глушника (резонатора);
 • сполучних труб вихлопної системи;
 • основного глушника;
 • вихлопної труби.

Найбільш тонкий метал використовується в резонаторі і глушнику, так як на них припадають найменші коливальні і температурні навантаження, особливо на глушник. Однак тонкостінні елементи вихлопу найсильніше піддаються корозії і впливу солі в зимовий період року, що і призводить до швидкої необхідності їх заміни. Глушник розроблявся на заводі швидше, як витратний матеріал, а не як деталь, розрахована на тривалу експлуатацію. Але необхідність заміни через пів року, це дуже неприємно фінансово і трудомістко, звідси і виникає питання, який глушник на ВАЗ 2114 буде найкраще поставити?

Глушник ВАЗ 2114, який вибрати?

Який глушник поставити на ВАЗ 2114?Всі стандартні стокові глушники, які виготовлені на підприємствах або на заводі, не розраховані на довгий термін експлуатації, якщо бути точним до 3-х років. І це досить оптимістична цифра. Однак різні варіанти глушників у різних виробників будуть відрізнятися за якістю. І від цього також буде залежати, скільки коштує вихлопна система на ВАЗ 2114.

І так які бувають за якістю глушники, і скільки коштує глушник на ВАЗ 2114 в зв’язку з цим:

 • найдешевший варіант – тонкостінні глушники сумнівного виробництва, як правило, мають дуже легку вагу, термін служби півроку;
 • бюджетні варіанти – стандартна товщина стали (близько 1,2-1,5 мм стінок банки глушника), термін експлуатації до 2-х років;
 • бюджетні варіанти з антикорозійним покриттям – стандартні стокові глушники, виготовлені з алюмінізірованної або оцинкованої сталі, термін служби 2-3 роки, при постійній експлуатації авто;
 • вище стандартної ціни – глушники, виготовлені із застосуванням нержавіючої сталі або сталі, стійкої до корозії, термін експлуатації до 5 років;
 • дорогі фірмові глушники цілком з нержавійки, термін служби більше 5-ти років.

Важливим критерієм є, скільки коштує глушник ВАЗ 2114. Якщо ви хочете довгий час не стикатися з необхідністю покупки і заміни глушника, то економити сенсу не має. Якщо почитати відгуки про різні типи, представлених на нашому ринку глушаків, то можна зрозуміти який глушник краще для ВАЗ-2114.

І ще момент, часто автовласники намагаються поставити глушник від іншого авто, наприклад, глушник ВАЗ 2105 поставити на ВАЗ 2114, або від Ауді, Сааба і т.д. Цього робити не рекомендується.

 • по-перше, ви порушите налаштований на заводі вихлоп;
 • по-друге, вам доведеться переробляти систему кріплення вихлопу, що часто негативно позначається на нижній частині кузова.

Але якщо ви зважилися на переробку, то ви можете спробувати встановити прямоточний тихий вихлоп.

Який прямоток поставити на ВАЗ 2114?

Який глушник поставити на ВАЗ 2114?Відразу варто обмовитися, що прямоточну систему вихлопу краще поставити якісну з оригінальним звуком, який по шуму не перевищує норми, встановлені у нас в країні. Від цього, звичайно, буде залежати, скільки коштує прямоток на ВАЗ 2114, але в даному випадку занадто дешевити не варто.

Прямоточні (спортивні) глушники умовно діляться на дві категорії:

 • прямотоки, розраховані на установку на штатне стандартне місце і під заводську систему кріплення, без необхідності доопрацювання заднього бампера;
 • прямотоки, що вимагають доопрацювання системи вихлопу, системи кріплень і/або заднього бампера авто.

Від того, яку модель глушника ви виберете, буде залежати, як поставити прямоток на ВАЗ 2114.

Якісні прямоточні глушники з нержавіючої сталі служитимуть вам багато років, хоч вони і дорого коштують. Більш бюджетні моделі розраховані на термін від 3 до 5 років, але це теж досить багато, якщо судити по загальному рівню терміну служби глушників, представлених на нашому ринку.

Про автора

Сергей Гуйда administratorПодобрать выхлопную систему на любой автомобиль - сайт выхлопных систем