Як встановити насадки на глушник?

Як встановити насадки на глушник?

Як встановити насадки на глушник?Насадка на глушник, а точніше на вихлопну трубу, використовується в декоративних цілях і служить відмінним елементом стайлінгу автомобіля. Насадки бувають самої різної форми: овальної, круглої, прямокутної, багатогранної, здвоєні або з одним виходом, і інші варіанти моделей. Як правило, насадки для вихлопної труби автомобіля виготовляють з відполірованої нержавіючої сталі.

Що буде, коли ви встановите насадку глушника на ваш автомобіль? Замість банальної вихлопної труби зовні буде видно естетичну насадку, що істотно поліпшить зовнішній вигляд.

Насадки бувають різної форми, але можуть служити:

  • виключно естетичним декоративним цілям;
  • для стайлінгу, і з можливістю зміни звучання роботи мотора в бік збільшення низьких (спортивних) частот;
  • для стайлінгу і для емуляції звучання роботи турбіни.

Є варіанти насадок з інтегрованим знімним свистком, в таких випадках у вас буде можливість вибирати, їздити просто з насадкою або з насадкою, що змінює звучання роботи вашого двигуна.

Як встановити насадку на вихлопну трубу?

Як встановити насадки на глушник?Установка насадки глушника відбувається дуже просто. У комплект поставки насадки, як правило, входить кріпильний елемент. Фактично ви просто прикручуєте насадку до вихлопної труби за допомогою декількох болтових з’єднань. Час монтажу насадки займає 1-2 хвилини.

Якщо ви боїтеся, що ваша прикручена таким чином насадка може відвалитися під час їзди і від вібрацій, то можете прихопити її за допомогою зварювання. Якщо ви приварите насадку, то в разі бажання зняти її у вас буде значно більше роботи з її демонтажу.

Вибір насадки глушника

Як встановити насадки на глушник?Щоб вибрати насадку глушника слід дотримуватися двох правил. (Тут не береться до уваги естетична сторона, так як кожен вибирає собі той варіант, який йому найбільше подобається).

  • по-перше: придбана насадка глушника повинна підходити до вихлопної труби вашого автомобіля по діаметру. Перед покупкою насадки обов’язково проконсультуйтеся у продавця на предмет відповідності насадки саме вашої марки і моделі автомобіля;
  • по-друге: ви повинні точно усвідомлювати, що розміри насадки можуть зажадати від вас доопрацювання заднього бампера автомобіля в районі вихлопної труби. Це збільшить витрати на монтаж насадки особливого дизайну і невідповідних розмірів. Правда, такі насадки найчастіше красивіше виглядають.

Є варіанти насадок, які не потребують доопрацювання заднього бампера і легко поміститься в подкузовному просторі. Іноді між бампером і насадкою встановлюється спеціальний термозахисний кожух. Його ставлять в тих випадках, коли насадка розташована надто близько до заднього бамперу.

Загалом, перед вибором насадки на глушник подбайте про те, чи зможе вона легко встановитися разом із заднім бампером. Якщо ж ні, то приготуйтеся до відповідних доопрацюваннь.

Про автора

Сергей Гуйда administratorПодобрать выхлопную систему на любой автомобиль - сайт выхлопных систем