Що дають насадки на глушник?

Що дають насадки на глушник?

Що дають насадки на глушник?Багато автолюбителів намагаються поліпшити зовнішній вигляд своїх автомобілів, тому настільки актуальне питання, яку насадку на глушник купити? Це досить просте питання все ж вимагає деяких коментарів, так як існують різні варіанти насадок, які досить сильно відрізняються по дизайну і зовнішньому вигляду. Переважна більшість насадок вихлопної системи виготовляється з відполірованої нержавіючої сталі, і мають привабливий зовнішній вигляд. Також вони досить сильно можуть відрізнятися за ціною.

Для чого потрібна насадка для глушника?

Насадка для глушника грає виключно декоративну роль і служить відмінним елементом стайлінгу вашого автомобіля. Насадки можуть бути якої завгодно форми, стилю і дизайну, але перед тим, як купити насадку на глушник, яка найбільше вам сподобалася.

Вам слід уточнити:

  • на який діаметр вихлопної труби підходить насадка;
  • потрібно або не потрібно допрацьовувати задній бампер при її установці;
  • чи змінює насадка звучання вашого авто;
  • який насадка має метод кріплення.

Що дають насадки на глушник?Якщо змінює звучання роботи двигуна насадка на глушник, для чого вона потрібна? У таку насадку вбудовується спеціальний резонатор, який створює привабливі (турбовані) звуки на підвищених обертах роботи двигуна. Цікаве рішення, якщо хочеться отримати саме такий ефект, однак насадка сама по собі збільшує опір руху відпрацьованих газів. Поряд зі стандартним глушником, її наявність може потребувати деякої настройки авто. Можлива незначна втрата корисної потужності від такого ефекту.

Як встановити насадку на глушник своїми руками?

Істотне поліпшення зовнішнього вигляду задньої частини автомобіля дає насадка на глушник. При цьому її не складно встановити на вихлопну трубу вашого автомобіля самостійно.

Для цього вам слід:

  • зачистити місце розміщення насадки на кінці вихлопної системи (установчий діаметр насадки повинен бути сумісний з діаметром вихлопної труби);
  • за допомогою монтажного комплекту встановлюємо насадку;
  • при відсутності можливості монтажу звичайним методом приварюють насадку (залежить від моделі насадки).

Що дають насадки на глушник?Другий варіант кріплення хоч і більш трудомісткий, але більш надійний, хоча в дорогих насадках на глушник своя система кріплення також надійна.

Якщо ви хочете купити насадку на глушник, але не хочете особливих проблем з її установкою, тоді купуйте насадку, яка не буде конфліктувати з габаритами заднього бампера. Якщо насадка глушника близько примикає до бамперу, то варто поставити термоізоляційну прокладку.

Про автора

admin administratorПодобрать выхлопную систему на любой автомобиль - сайт выхлопных систем