Як зробити прямоток на Таврію?

Як зробити прямоток на Таврію?

Як зробити прямоток на Таврію?Власники автомобіля ЗАЗ Таврія і модифікацій на його основі, іноді вдаються до такого варіанту ремонту вихлопної системи, як заміна штатного глушника на прямоточний. Сенс саме такої заміни полягає в тому, що ви покращуєте зовнішній вигляд задньої частини автомобіля за рахунок насадки на вихлопну трубу, а також змінюєте звучання роботи мотора з переважанням низьких (спортивних ноток).

Якщо матеріали, з яких виготовлений прямоточний глушник, якісні, то ви зможете поставити деталь, здатну прослужити вам декілька років. Говорити про збільшення потужності в разі модернізації тільки вихлопу Таврії зі стокового на прямоточний не доводиться. Рідні технічні характеристики авто розраховані на бюджетну малолітражку. Навантажувати її мотор додатково сенсу не має.

Якщо ви поставите інший, більш потужний мотор на ЗАЗ, і під нього встановите прямоточну вихлопну систему, а потім все це налаштуєте, то надбавка потужності безумовно буде. Однак тут виникає інше питання, навіщо все це робити на Таврію? Саме тому ми будемо говорити лише про зміну звучання роботи двигуна після установки прямоточного глушника.

Як зробити прямоток на ЗАЗ Таврія?

Установка прямоточного глушника на Таврію має кілька рішень, і ми коротко розглянемо кожне з них.

Варіанти установки прямотока на ЗАЗ Таврія:

  • самопальні прямотоки, зроблені по роликам блогерів або власних фантазій;
  • прямотоки, спеціально зібрані під стандарти глушника Таврії;
  • універсальні прямотоки відомих брендів.

Розшифруємо детальніше зазначені пункти. Саморобні прямоточні глушники з вогнегасника або зварені з фантазій невідомих авторів, це дуже дешево, хоч і клопітно, і володіє одним великим недоліком. Саморобний прямоток може звучати як завгодно погано або голосно. Тільки методом проб і помилок можна отримати нормальне прямоточне звучання, а це багато часу і сил, а також витрати матеріалів на експерименти. Це нерекомендований «колгоспний тюнінг».

Заводський прямоток на Таврію на заміну стокового вихлопу

Як зробити прямоток на Таврію?Другий варіант – це заводські глушники прямоточного типу, які адаптували під розміри подкузовного простору Таврії, а також поєднали їх з способом кріплення. Такі глушники просто монтуються замість зламаного старого глушника без доробок вихлопної системи. Ті ж кріплення, відповідність розмірів, ви завжди можете повернутися до штатної моделі, якщо такий прямоток вам не сподобається. Такі прямотоки роблять в Україні.

Вони мають ряд непоганих характеристик:

  • бочка виконана з оцинкованої сталі, що підвищує якість і довговічність деталі;
  • насадка вихлопної труби фірмова дизайнерська з відполірованої нержавіючої сталі;
  • оригінальне благородне звучання досягається за рахунок добре і правильно виконаного кріплення звукопоглинального матеріалу всередині банки прямотока;
  • вартість такого прямотока трохи більше 1000 гривень, що можна назвати хорошою ціною, яка незначно перевищує звичайну штатну заміну.

Цілком можна поставити такий прямоток на ваш ЗАЗ, адже завжди є можливість повернутися до звичайної заводської запчастини.

Брендові прямоточні глушники на Таврію

Як зробити прямоток на Таврію?Третій варіант найякісніший і найдорожчий, якщо ви берете фірмовий прямоток з нержавійки. Тут вам доведеться адаптувати вихлоп під такий виріб і переробляти його. Це багато зварювальних робіт по нержавійці, в тому числі.

В результаті вийде відмінний прямоток, який прослужить вам більше 5 років. Такий підхід хоч і відрізняється кращою якістю, однак і ціну має найбільшу. І тут знову ж таки старе питання, а чи потрібно таку деталь ставити на Таврію?

Ви хочете прямоточний глушник на Таврію, який краще, можна вибрати із запропонованих варіантів. Якщо хочеться непогану за якістю запчастину, але при цьому ви не готові занадто багато платити за таку модернізацію, то другий варіант вам підійде найкраще.

Про автора

Сергей Гуйда administratorПодобрать выхлопную систему на любой автомобиль - сайт выхлопных систем