Амортизатори для багажника та капота

Амортизатори для багажника та капота

Амортизатори для багажника та капотаАвтомобілебудування в останні кілька десятиліть стрімко розвивається, автомобілі стають все більш надійними та комфортними, звичайно, якщо розглядати продукцію цивілізованих країн. Крім надійності та безпеки, багато уваги приділяється і зручності експлуатації. Це стосується навіть дрібниць. У зв’язку з цим можна окремо розглянути такий елемент автомобіля як кришка багажника, а також капот, а точніше те, як забезпечується їх відкриття та закриття.

У сучасних авто відкриття багажника або капота здійснюється за допомогою амортизаторів. Такі пристрої дуже важливі і забезпечують далеко не тільки функцію зручності. Якщо така деталь вийшла з ладу, її слід замінити. Не вдасться відремонтувати амортизатор, якщо він зламався.

Якщо потрібно купити новий амортизатор капота або багажника для автомобіля, великий вибір нових якісних виробів можна знайти в інтернет-магазині «Глушники.ЗП». Купити амортизатор багажника, а також амортизатор капота можна, якщо пройти за відповідними посиланнями.

Навіщо в сучасних авто використовуються амортизатори капота та багажника?

Амортизатори для багажника та капотаРозглянемо докладніше питання, для чого використовуються амортизатори в кришці багажника та капоті, а також на якому принципі вони працюють? Дані деталі є відносно тонким і довгим поршнем, що працює на стиск і розтяг. На вигляд такий амортизатор нагадує ручний велосипедний насос, якщо таке порівняння доречне. Будь-який власник порівняно сучасного автомобіля точно знає, як виглядає цей виріб і бачить його щодня, якщо кожен день використовує автомобіль.

Яку функцію виконують дані деталі у кришці багажника чи капота:

 • зручність, безпека та плавність відкривання;
 • значне зменшення швидкості ходу у верхній точці при відкриванні, так звана безударна фіксація;
 • запобігання ударам при закритті та відкритті;
 • гарна фіксація у верхній точці;
 • запобігання передчасному руйнуванню замку, ущільнювача та інших елементів кузова.

Самі собою такі вироби можуть мати різний принцип роботи. Тут у переважній більшості випадків трапляється два основних принципи:

 • стандартний пневматичний – у цій конструкції всередину поршня закачується газ, як правило, це азот. При стисканні газу у поршні створюється тиск, що забезпечує плавність гальмування;
 • гідропневматичний – схожа конструкція, проте тут поряд із газом усередину поршня закачується невелика кількість олії. Саме олія забезпечує ефект гальмування, особливо під час граничних навантажень.

Який варіант буде встановлюватися в конкретно взятий автомобіль, вирішують лише конструктори та розробники. Якщо у вас зламався амортизатор, його слід лише замінити. Цей виріб можна віднести до витратних матеріалів.

Особливості вибору та встановлення амортизаторів багажника

Амортизатори для багажника та капотаОкремо варто приділити увагу вибору та встановленню цієї запчастини. Вибір тут просто здійснюється. Вам необхідно купити точний аналог, створений спеціально під конкретну марку та модель автомобіля. Не варто експериментувати та купувати цю деталь від іншого авто. Це може призвести до того, що ви просто викинете ваші гроші на вітер. Якщо різниця між оригіналом і неправильною заміною становитиме сантиметр, то багажник або капот будуть не до кінця відкриватися або не закриватися, не кажучи про те, що можуть відрізнятися системи кріплення. Тут немає сенсу експериментувати.

Вам потрібно придбати точну заміну спеціально створену для вашої машини. Якщо у вас виникають труднощі з приводу вірності вибору, краще проконсультуватися у фахівців інтернет-магазину або тієї торгової точки, де ви купуєте запчастину.

Тепер кілька слів варто сказати про заміну амортизатора капота чи багажника. Ця деталь відноситься більше до витратних матеріалів, тому вона легко демонтується та монтується. Розглянемо один із варіантів встановлення такої деталі. У цьому випадку послідовність дій буде такою:

 • викруткою ви підтягуєте скобу-фіксатор біля основ кріплення старого амортизатора і виймаєте цю скобу;
 • з паза виймаєте верхній та нижній край, що призведе до повного демонтажу зламаної деталі;
 • вставляєте в ці пази новий куплений амортизатор;
 • зверху та знизу фіксуєте його скобами до повного замикання;
 • нова запчастина встановлена ​​і нею можна скористатися.

У різних автовиробників можуть бути різні варіанти кріплення, але на даному прикладі можна зрозуміти, що заміну зробити нескладно. Якщо ви купили правильну деталь, то й замінити її можна за кілька хвилин.

Про автора

Сергей Гуйда administratorПодобрать выхлопную систему на любой автомобиль - сайт выхлопных систем