Як купити диски та шини від найкращих брендів за хорошими цінами?

Як купити диски та шини від найкращих брендів за хорошими цінами?

Як купити диски та шини від найкращих брендів за хорошими цінами?Чим якісніше запчастини та витратні матеріали, які ви купуєте для свого автомобіля, тим довше він прослужить вам, а також безпечнішою буде його експлуатація. Особливо це стосується шин, сюди можна віднести і диски до них. Фірмові дизайнерські диски дозволяють суттєво покращити візуальне враження від вашої машини, це один із найкращих інструментів для стайлінгу автомобіля.

Якщо ви до сезону шукайте шини або вам захотілося поміняти диски на вашому авто, то вигідно і просто купити потрібні моделі можна на сайті https://koleso.ooo. Відмінна представленість за брендами, одні з найкращих цін у країні, великий асортимент, простота вибору, гарантія, зручність оплати та доставки, консультаційна підтримка – це набагато вигідніше та зручніше, ніж їхати на авторинок чи у магазин.

Що необхідно врахувати, щоб правильно та точно для свого автомобіля купити диски чи шини? Давайте зупинимося на цьому питанні дещо докладніше.

Правильний вибір шин на ваше авто

Як купити диски та шини від найкращих брендів за хорошими цінами?Ви вирішили купити шини, що тут важливо враховувати, а також які є варіанти підбору, якщо ви оформлятимете покупку на сайті онлайн. Не важко припустити, що такий витратний матеріал як шини, ви повинні замовити точно для вашого автомобіля або мототранспорту. У загальному випадку ви можете зробити замовлення онлайн, встановивши фільтр пошуку на сайті потрібного вам варіанта шин таким чином:

 • вказавши конкретні дані автомобіля – модель, марка, рік випуску, тип модифікації;
 • за допомогою детального фільтра пошуку (про це детальніше);
 • за допомогою телефонної консультації з фахівцем компанії – продавця.

Останній варіант завжди за старою традицією залишається, це звернення за допомогою до фахівця, але перші два допоможуть вам охопити значно більшу кількість пропозицій. Перший пункт полегшує пошук, але робить результат надто загальним. Якщо зупинятись на другому пункті, то можна придбати шини з урахуванням основних параметрів, а саме:

 • тип автомобіля (вантажний, легковий, мототранспорт);
 • сезонність (універсальні, зимові чи літні шини);
 • діаметр колеса – згідно з діючою номенклатурою;
 • ширина та профіль;
 • виробник.

Якщо ви надаєте перевагу конкретному бренду, то можете вказати саме його під час пошуку. У ситуації, коли хочете більшого охоплення пропозицій у цьому пункті, то позицію виробника краще не вказувати. Можна сказати, що докладна вказівка ​​параметрів є найкращим варіантом пошуку потрібних вам шин.

Особливості вибору дисків

Як купити диски та шини від найкращих брендів за хорошими цінами?Купуючи диски, діють схожі правила пошуку, якщо ви шукаєте за даними вашого автомобіля. Однак вибір за докладними параметрами відрізнятиметься. Також важливо, щоб диск потрапив щодо посадкових отворів кріплення і не заважав штатній роботі підвіски і гальмівного механізму. Якщо говорити про пошук щодо детальних параметрів, то важливо вказати такі характеристики дисків:

 • тип – кований, титановий, литий, сталевий;
 • діаметр – згідно з номенклатурними універсальними позначеннями;
 • ширина виробу;
 • PCD – діаметра розташування та кількості кріпильних отворів, (наприклад, 4х100 означає, що у диска 4 кріпильних отвори, розташованих на колі радіусом 100 мм.);
 • ET – відстань від передбачуваної осі обертання до місця кріплення до маточини, вимірюється в міліметрах;
 • компанія виробник.

Детальні характеристики вибору дозволяють знайти варіант, що забезпечує оптимальне навантаження на колесо. Також геометрія ЕТ відстані може мати кутове розташування (негативне чи позитивне). Тут важливо, щоб штатна експлуатація диска не призводила до контакту з внутрішньою частиною, а також не виступала за геометрією за передбачувану площину крила. Простіше кажучи, він повинен правильно стояти у колісній арці.

Не останню роль у виборі диска грає і його дизайн. Якщо ви купуєте брендові вироби, то вони прослужать вам довгий час, а значить і на їх вигляд відразу варто звертати увагу. Можна знайти диски, які ідеально підійдуть для вашого автомобіля.

 

Про автора

Сергей Гуйда administratorПодобрать выхлопную систему на любой автомобиль - сайт выхлопных систем