Який глушник поставити на Газель?

Який глушник поставити на Газель?

Який глушник поставити на Газель?Автомобілі Газель все ще популярні у нас на автодорогах, але вік багатьох з них вимагає періодичного ремонту, і не виключенням буде ремонт вихлопної системи. Хочете ви поставити запчастини краще, або вам досить просто і бюджетно вирішити проблему, щоб можна було експлуатувати авто і далі? Давайте розглянемо питання, який глушник поставити на Газель, скільки коштує глушник на Газель і які є варіанти у нас на ринку.

Головним критерієм буде ціна питання, а точніше найменша ціна, але якість буде враховуватися теж. Зрозуміло, що можна встановити дорогі комплектуючі, але їх розглядати ми не будемо. Також ми будемо розглядати варіанти, які просто придбати на ринку нашої країни.

Який глушник поставити на Газель?

Якщо ви вирішили зробити глушник на Газель, в сенсі купити запчастину і встановити її самостійно, то є кілька бюджетних варіантів. Однак важливо враховувати і якість виготовлення, тому розіб’ємо продукцію по категорії (ціна + якість).

Варіанти глушників на автомобілі Газель:

  • бюджетні варіанти українських або російських компаній в категорії цін від 400 грн .;
  • недорогі і якісні комплектуючі відомих заводів України в категорії цін від 700 грн .;
  • недорогі запчастини європейського, найчастіше польського виробництва, в категорії цін від 800 грн.

Який глушник поставити на Газель?Перший варіант часто є сумнівною продукцію. Необхідно розуміти, що економити на товщині сталі банки глушника не варто. Такий глушник швидко вийде з ладу, просто прогорить. На цей критерій слід звертати особливу увагу. Продукція з першої категорії завжди виготовлена ​​зі звичайної чорної сталі, пофарбованої звичайною фарбою перед продажем.

Другий варіант передбачає заводське вітчизняне виробництво, що має контроль якості і хороше обладнання. Найбільш наочним прикладом буде продукція заводу «Мотор-Січ», що спеціалізується на випуску зовсім іншої продукції, але в якості побічних виробів, виробляє компоненти для вихлопної системи автомобілів. Такі вироби будуть дорожче самих бюджетних, та якість їх буде вище.

Який глушник поставити на Газель?Третій європейський варіант, найчастіше польського виготовлення, тому що в цій країні виходить сформувати ціновий сегмент, відповідний для нашого ринку. Особливістю виробів європейського виготовлення є використання алюмінізірованної сталі при виробництві глушника і інших запчастин для вихлопної системи авто, і Газелі зокрема. Алюмінізована сталь – сталь покрита шаром алюмінію, що захищає від корозії. Тобто спочатку руйнується шар алюмінію, а потім вже корозія починає діяти на звичайну чорну сталь. Це трохи збільшує термін служби виробів.

Співвідношення цін для більш-менш якісної продукції приблизно однакове. Тому який глушник краще на Газель вам купувати, вирішувати тільки вам, проте неякісні варіанти купувати немає сенсу, тому що вони набагато швидше вийдуть з ладу, що по грошах і витратах на ремонт те на те і вийде.

Про автора

Сергей Гуйда administratorПодобрать выхлопную систему на любой автомобиль - сайт выхлопных систем