Який глушник купити на Деу Матіз?

Який глушник купити на Деу Матіз?

Який глушник купити на Деу Матіз? Давайте розглянемо, глушник, якої фірми вибрати для автомобіля корейського бренду Деу Матіз (Daewoo Matiz), а також, скільки коштує глушник на Матіз у нас на ринку? На українському ринку можна придбати запчастини вихлопної системи до авто Daewoo Matiz вітчизняного і зарубіжного виробництва. Серед зарубіжних фірм зустрічаються європейські компанії, іноді можна вибрати корейські запчастини. Якої фірми купити глушник залежить не тільки від ціни питання, але і від якості виготовлення запчастини.

Розглянемо трохи детальніше варіанти деталей для вихлопної системи в залежності від їх вартості, і зупинимося на тому, скільки коштує глушник на Деу Матіз.

Скільки коштує глушник Матіз?

Який глушник купити на Деу Матіз?Розглянемо варіанти глушників на Матіз з найбільш представлених у нас на ринку. Тут ми не розглядатимемо варіанти запчастин вихлопу, що складаються цілком з нержавіючої сталі. Якщо нержавійка береться при виготовленні такого глушника або резонатора належної товщини сталі, то такий глушник буде служити вам довго, а ціна глушника буде високою. В даному випадку, якщо ви знайдете і погодитеся купити глушник Деу Матіз з нержавіючої сталі, то можете розраховувати на якість.

Також ми не розглядатиме варіант, коли ви вирішите поставити прямоток на Матіз. У цьому випадку буде потрібно переробка вихлопної системи і, можливо, переробка системи підвісів і самого кріплення. Такі глушники можуть мати як дуже високу ціну за фірмові прямотоки, що повністю складаються з нержавіючої сталі, так і бюджетні аналоги українських компаній умовної якості.

На автомобіль корейської фірми Daewoo Matiz можна купити такі варіанти глушників:

  • тонкостінні глушники зі звичайної чорної сталі (товщина сталі 0,8 – 1,2 мм), ціна виробу приблизно 400-500 гривень, термін служби 0,5 – 1 рік. Є моделі таких глушників і дешевше, але ви серйозно жертвуєте якістю, купуючи такий глушник;
  • стандартні по товщині труб і стінок банки глушника зі звичайної чорної сталі (1,5 мм), українського виробництва, вартість глушників близько 600-700 гривень, термін служби близько 2-х років;
  • стандартні по товщині труб і стінок банки глушника Матіз з оцинкованої сталі українських виробників, ціна питання до 1000 гривень, термін служби близько 3-х років. Наприклад, такі глушники робить компанія Unimix (Юнімікс);
  • стандартні по товщині труб і стінок банки глушника європейського (польського) виробництва з алюмінізованої сталі, ціна питання до 1000 гривень, термін служби близько 3-х років. Найбільш яскравим представником на нашому ринку є польський бренд Polmostrow (Полмостров), але є й інші виробники.

Чий глушник краще, і який ви захочете купити, вирішує не тільки ціна питання, але і якість, а також термін експлуатації виробу. Не варто зупиняти свій вибір на тонкостінних варіантах. Незважаючи на удавану економію при покупці, такий глушитель вийде з ладу раніше стандартної запчастини, що знову вимагатиме ремонту вихлопної системи, а це загрожує передчасними витратами.

Про автора

Сергей Гуйда administratorПодобрать выхлопную систему на любой автомобиль - сайт выхлопных систем