Який глушник купити на Деу Матіз?

Який глушник купити на Деу Матіз?

Давайте розглянемо, глушник, якої фірми вибрати для автомобіля корейського бренду Деу Матіз (Daewoo Matiz), а також, скільки коштує глушник на Матіз у нас на ринку? На українському ринку можна придбати запчастини вихлопної системи до авто Daewoo Matiz вітчизняного і зарубіжного виробництва. Серед зарубіжних фірм зустрічаються європейські компанії, іноді можна вибрати корейські запчастини. Якої фірми купити глушник залежить не тільки від ціни питання, але і від якості виготовлення запчастини.

Розглянемо трохи детальніше варіанти деталей для вихлопної системи в залежності від їх вартості, і зупинимося на тому, скільки коштує глушник на Деу Матіз.

Скільки коштує глушник Матіз?

Розглянемо варіанти глушників на Матіз з найбільш представлених у нас на ринку. Тут ми не розглядатимемо варіанти запчастин вихлопу, що складаються цілком з нержавіючої сталі. Якщо нержавійка береться при виготовленні такого глушника або резонатора належної товщини сталі, то такий глушник буде служити вам довго, а ціна глушника буде високою. В даному випадку, якщо ви знайдете і погодитеся купити глушник Деу Матіз з нержавіючої сталі, то можете розраховувати на якість.

Також ми не розглядатиме варіант, коли ви вирішите поставити прямоток на Матіз. У цьому випадку буде потрібно переробка вихлопної системи і, можливо, переробка системи підвісів і самого кріплення. Такі глушники можуть мати як дуже високу ціну за фірмові прямотоки, що повністю складаються з нержавіючої сталі, так і бюджетні аналоги українських компаній умовної якості.

На автомобіль корейської фірми Daewoo Matiz можна купити такі варіанти глушників:

  • тонкостінні глушники зі звичайної чорної сталі (товщина сталі 0,8 – 1,2 мм), ціна виробу приблизно 400-500 гривень, термін служби 0,5 – 1 рік. Є моделі таких глушників і дешевше, але ви серйозно жертвуєте якістю, купуючи такий глушник;
  • стандартні по товщині труб і стінок банки глушника зі звичайної чорної сталі (1,5 мм), українського виробництва, вартість глушників близько 600-700 гривень, термін служби близько 2-х років;
  • стандартні по товщині труб і стінок банки глушника Матіз з оцинкованої сталі українських виробників, ціна питання до 1000 гривень, термін служби близько 3-х років. Наприклад, такі глушники робить компанія Unimix (Юнімікс);
  • стандартні по товщині труб і стінок банки глушника європейського (польського) виробництва з алюмінізованої сталі, ціна питання до 1000 гривень, термін служби близько 3-х років. Найбільш яскравим представником на нашому ринку є польський бренд Polmostrow (Полмостров), але є й інші виробники.

Чий глушник краще, і який ви захочете купити, вирішує не тільки ціна питання, але і якість, а також термін експлуатації виробу. Не варто зупиняти свій вибір на тонкостінних варіантах. Незважаючи на удавану економію при покупці, такий глушитель вийде з ладу раніше стандартної запчастини, що знову вимагатиме ремонту вихлопної системи, а це загрожує передчасними витратами.

Про автора

Сергей Гуйда administratorПодобрать выхлопную систему на любой автомобиль - сайт выхлопных систем