Який глушник краще на ВАЗ 2109?

Який глушник краще на ВАЗ 2109?

Який глушник краще на ВАЗ 2109?Ви хочете замінити глушник на ВАЗ 2109, який найкраще купити і встановити в такій ситуації? Відповідь на це питання, здавалося б, проста. Однак є маса варіантів, як серед стандартних, штатних глушників, так і серед альтернативних, прямоточних виробів. Розглянемо спочатку варіант стандартних глушників, які є на ринку, скільки коштує глушник на ВАЗ 2109, скільки коштує резонатор на ВАЗ 2109, а також, скільки коштує приймальна труба на ВАЗ 2109? Всі перераховані деталі ми розберемо по співвідношенню якості і ціни. І спочатку зупинимося на штатних деталях вихлопу.

Який глушник поставити на ВАЗ 2109 стандартного зразка?

На нашому ринку присутні вироби різних виробників, як вітчизняних, так і зарубіжних (Європа, Росія). Вони мають різну ціну, а також різну якість виготовлення. Зробити глушник на ВАЗ 2109 можна за допомогою будь-якого варіанту, але результат буде відрізнятися по терміну експлуатації запчастини.

Який глушник купити на ВАЗ 2109:

  • з чорної сталі тонкостінний (по вазі легше стандартного глушника) найбільш дешевий варіант, але і термін служби від 2 місяців до 1 року;
  • із стандартної чорної сталі, найпоширеніший варіант вітчизняних виробників. У такого глушника на ВАЗ 2109, ціна буде коливатися в діапазоні від 13 до 24 у.о. в доларовому еквіваленті, термін експлуатації таких моделей – 1 – 3 роки (залежить від інтенсивності використання автомобіля і якості сталі, з якої зроблений глушник);
  • з оцинкованої сталі українських компаній. Ціна питання в районі 24 у.о. Якщо вибрати глушник на ВАЗ 2109 такого зразка, то він прослужить кілька довше стандартного варіанту за рахунок захисту від корозії;
  • з алюмінізованої сталі європейського виробництва. Ціна питання від 24 у.о., що приблизно дорівнює нашим цінам. Термін експлуатації глушника, в середньому, 3 роки;
  • з нержавіючої сталі – дорожчий і довговічний варіант. Скільки коштує глушник ВАЗ 2109 з нержавійки залежить від товщини і якості виготовлення сталі, ціна в 2-3 рази вище стандартного варіанту. (Часто за нержавійку видають алюмінізовану сталь, будьте обережні, це принципово різні види антикорозійного захисту по довговічності).

Який глушник краще на ВАЗ 2109?На ринку представлені ось такі варіанти глушників. І вам вирішувати глушник 2109, який краще поставити, більш бюджетний і простий варіант, або ціною і якістю вище. Якщо йти за такою ж логікою, то який резонатор краще на ВАЗ 2109, можна визначити самим. Виробники глушників роблять і резонатори такої ж якості і в тій же ціновій категорії.

І останнє, від того скільки коштує глушник ВАЗ 2109 залежить ще і його виконання, закатний або зварений. Закатні варіанти найчастіше трохи дорожче зварних, при тій самій якості матеріалів, з яких вони виготовляються.

А тепер розглянемо варіант, як зробити прямоток на дев’ятку і який прямоток краще поставити на ВАЗ 2109?

Який прямоток поставити на ВАЗ 2109?

Давайте розглянемо питання, як зробити прямоток на ВАЗ 2109, і скільки коштує прямоток ВАЗ 2109?

За вартістю глушника спортивного типу на дев’яту модель ВАЗу є два принципових варіанти:

  • дорогий брендовий зарубіжний варіант з нержавіючої сталі. Якщо поставити прямоток на 2109 такого типу, то вам доведеться переробляти весь вихлоп і адаптувати кріплення глушника. Іншими словами, повністю міняти конфігурацію вихлопної системи;
  • поставити прямоток на ВАЗ 2109 українського виробництва. Такий прямоточний глушник адаптований під існуючу конфігурацію вихлопу, і розрахований на стандартне заводське кріплення.

Якщо з першим варіантом все зрозуміло: ви ретельно підбираєте спортивний фірмовий глушник з якісної нержавіючої сталі під дев’ятку, і адаптуєте його під вихлопну систему. Вийде дорого, але якісно. А ось другий варіант вимагає коментарів. Скільки коштує прямоток на ВАЗ 2109 вітчизняних виробників, і з чого він складається?

Який глушник краще на ВАЗ 2109?Другий варіант прямоточного глушника виготовляється з оцинкованої сталі (банка глушника) і сполучних труб (чорна сталь товщиною 1,5 мм), покритих спеціальною термостійкої фарбою. На кінці прямотока, на вихлопній трубі знаходиться фірмова естетична насадка з відполірованої нержавіючої сталі. Всередині банки, крім самої перфорованої труби-прямотока, є закріплений від видування звуковбирний термостійкий матеріал (найчастіше базальтове волокно). Термін служби такого прямотока 3-4 роки. Вартість в 1,2 – 1,5 рази дорожче стандартного глушника з оцинкованої сталі. Звук на виході відмінний зі спортивними нотками.

Особливістю прямотока є можливість встановити його на штатну позицію без доопрацювання самої вихлопної системи і заднього бампера, що дуже зручно. Ви завжди можете перейти на стандартний вихлоп при бажанні, і коштує такий прямоток не дорого.

Який глушник краще на ВАЗ 2109?Зробити прямоток на ВАЗ 2108 можна таким же способом. Є спеціальні модифікації і на восьму модель ВАЗу окремо, а є сумісні версії з дев’яткою.

До речі, зробити прямоток ВАЗ 2108 (2109) можна з різними по дизайну варіантами насадок вихлопної труби. Ви можете при покупці вибрати варіант прямоточного глушника, який вам найбільше сподобався по дизайну насадки, тому що саме вона буде самою видимою частиною нового глушника.


Глушники ВАЗ 2108 – 21099 – Підібрати

Резонатори ВАЗ 2108, 2109, 21099 – Підібрати

Труби приймальні ВАЗ 2108, 2109, 21099 – Підібрати

Глушник прямоточний ВАЗ 2108, 2109, 21099 – Підібрати


Про автора

Сергей Гуйда administratorПодобрать выхлопную систему на любой автомобиль - сайт выхлопных систем