Глушник Ланос, який краще поставити?

Глушник Ланос, який краще поставити?

Глушник Ланос, який краще поставити?Автомобіль Ланос в різних модифікаціях є одним з найпопулярніших авто у нас в країні. Його популярність обумовлена ​​головним чином ціною покупки нового автомобіля, а також порівняно непоганою якістю виготовлення. Однак у будь-якого авто, і нового в тому числі, рано чи пізно приходить в непридатність і вимагає заміни вихлопна система. В цьому випадку ви ставитесь питанням, який глушник краще на Ланос поставити, скільки коштує глушник на Ланос, який резонатор поставити на Ланос, скільки коштує резонатор на Ланос, коли прийшов час міняти приймальну трубу, як замінити гофру глушника Ланос та інші питання по темі!

Розглянемо, який глушник на Ланос краще поставити з тих, що пропонуються на нашому ринку. За оцінку береться матеріал, з якого виготовляється запчастина, а також її ціна. Відразу варто обмовитися, що глушник на Ланос (Деу) буде таким же, як глушник на Сенс, дані моделі авто мають деякі уніфіковані запчастини, це стосується виробів вихлопної системи, зокрема. У цю ж «компанію» можна додати глушник Шевроле Ланос, дану модифікацію цього автомобіля виготовляли дещо пізніше, однак за стандартами перших моделей цього авто ще з часів приналежності моделі компанії Daewoo.

Який купити глушник на Ланос?

Глушник Ланос, який краще поставити?На нашому ринку можна зустріти як бюджетні варіації запчастин на автомобіль цієї моделі, так і досить дорогі і якісні варіанти. Більш дорогі запчастини вихлопу прослужать вам довше, недорогі варіанти прослужать менше, іноді вони виходять з ладу, не прослужив і півроку, але вони явно будуть мати привабливу ціну.

І так, розглянемо який глушник на Ланос краще, а також скільки коштує глушник Ланос, включаючи глушитель на Шевроле Ланос і модель Сенс.

Який вибрати глушник на Ланос, з представлених у нас на ринку (орієнтовні ціни вказані в у.о., з прив’язкою до американського долара, тому що українська валюта нестабільна і постійно піддається інфляційним процесам):

  • тонкостінний глушник, який легше за вагою звичайної запчастини. Ціна на такі вироби 10-12 у.о, до 15 у.о. самий бюджетний варіант, і термін служби глушника близько півроку в середньому;
  • глушник із стандартної чорної сталі відповідної товщини стінок труб та стінок банки, найпоширеніший варіант, як правило, вітчизняних виробників. Ви можете вибрати глушник на Ланос такого типу. Ціна питання коливається в діапазоні від 15 до 30 у.о. в залежності від виробника і способу його виготовлення (зварений чи закатний) Термін експлуатації таких моделей глушаків – від 1 до 3-х років, в середньому 2 роки;
  • глушник з оцинкованої сталі на банку і чорної стандартної товщини стали на сполучних трубах. Ціна питання в районі 26 – 29 у.о. Такі вироби виробляють на українських підприємствах, середній термін їх експлуатації 2 – 3 роки, але не більше 5 років, (хоча це залежить від інтенсивності використання автомобіля);
  • глушник з алюмінізованої сталі європейського виробництва, як правило, польського (компанія Marix, Polmostrow і т.д.). Ціна питання 26 – 29 у.о, що відповідає нашим цінам, звідси і популярність їх продажів. Середній термін експлуатації глушника – близько 3-х років;
  • стандартний глушак з нержавіючої сталі, дорогий і більш довговічний варіант. Такий глушник краще на Ланос, тому що термін використання його близько 5 років і більше, але такі варіанти не часто пропонуються на нашому ринку, хоч іноді їх можна замовити. Ціна питання в 2-3 рази вище звичайної запчастини. (Якщо ви знайдете таку запчастину, обов’язково уточнюйте, що це саме нержавіюча сталь. Недоброчесні продавці часто намагаються видати алюмінізовану сталь за нержавійку).

Залежно від ваших купівельних можливостей і інтенсивності використання автомобіля, ви самі для себе можете вибрати, який варіант глушника вам вибрати. Але варто зауважити, що покупка самого дешевого варіанту буде за часом її використання дорівнювати в два рази менше, ніж установка стандартного глушника і глушника з антикорозійним покриттям. У підсумку ціна виходить така ж в часі, а метушні з ремонтом в два рази більше.

Що якщо поставити прямоток на Ланос?

Глушник Ланос, який краще поставити?Який глушник купити на Ланос в прямоточному виконанні? Тут є два варіанті.

Перший варіант, це брендовий, дорогий прямоточний глушник, який спеціально розраховується і налаштовується, він дуже дорого коштує і вимагає повної перебудови системи вихлопу. Така запчастина вимагає професійного підходу і не особливо терпить економії коштів, якщо ви хочете отримати дійсно відмінний результат.

Другий варіант, українські прямоточні глушники, які наші виробники адаптували під стандартні для Ланоса типорозміри і спосіб кріплення. Ціна питання від 31 до 45 у.о. Незаперечною перевагою такого варіанту є можливість монтажу та демонтажу за штатною схемою. На місце такого прямотока не важко поставити назад стандартний заводський глушник. Матеріали виготовлення вітчизняних прямотоків такого типу: фірмова насадка з відполірованої нержавіючої сталі, оцинкована банка глушника, пофарбовані термостійкої фарбою сполучні труби з чорної сталі 1,5 мм завтовшки. Термін експлуатації такого прямотока – 2-3 роки, але не більше 5 років, (хоча це залежить від інтенсивності використання авто та місця його постійного паркування, вулиця або опалювальний гараж).

Якщо ви вирішите поставити саме прямоточний (спортивний) варіант глушника на ваш Ланос, то можете скористатися другим варіантом, якщо не готові платити дорого. Однак він істотно відрізнятиметься за якістю від брендових спортивних глушників відомих світових фірм, які роблять цілком з нержавіючої сталі.


Глушители на Lanos – Sens – Подобрать

Резонаторы на Lanos – Sens – Подобрать

Прямоточные глушители Ланос Седан и Хетчбек – Подобрать


Про автора

Сергей Гуйда administratorПодобрать выхлопную систему на любой автомобиль - сайт выхлопных систем