Як поміняти глушник ВАЗ 2107?

Як поміняти глушник ВАЗ 2107?

Як поміняти глушник ВАЗ 2107?Глушник вашого ВАЗа сьомої моделі став видавати гучний неприємний низькочастотний звук при працюючому двигуні, і при цьому ви його давно не міняли, тоді прийшов час замінити його. Давайте розглянемо, як замінити глушник ВАЗ 2107 власноруч.

Перед тим, як приступити до робіт, необхідно підготуватися. Заженіть ваш автомобіль на яму і подивіться, в якому стані знаходиться і резонатор теж, можливо, він також вимагає заміни. Подивіться стан хомута, який скріплює труби, що йдуть від резонатора і від глушника. Оцініть гумки, на яких підвішений сам глушник. З досвіду можна сказати, що вони також вимагають заміни.

І останне, і найважливіше питання, який глушник купити на ВАЗ 2107, і скільки коштує глушник на сімку?

Глушник ВАЗ 2107, який краще?

Як поміняти глушник ВАЗ 2107?На нашому ринку можна знайти досить багато виробників і компаній, які виробляють запчастини вихлопної системи для автомобілів ВАЗ, включаючи «класику». Часто від того, скільки коштує глушник на ВАЗ 2107, буде залежати і термін служби його після установки. Тому ганятися виключно за низькою ціною не рекомендується.

Кращим варіантом буде вивчити відгуки на тих чи інших виробників, зробити для себе вибір на користь 2-3 брендів, а потім вже дивитися, скільки коштує глушник ВАЗ 2107 у кожного з них.

Які варіанти представлені у нас на ринку:

  • глушник дешевий невідомого виробника і легкий по вазі, брати не варто, так як його незабаром доведеться знову міняти;
  • глушник з чорної звичайної стали зі стандартною товщиною стінки банки 1,3 – 1,5 мм, – більшість виробників (серед таких фірм-виробників вибирайте за якістю збірки і зварних з’єднань, вони повинні бути виконані якісно);
  • глушник з алюмінізірованної або оцинкованої сталі (антикорозійний шар), деякий час захищає від корозії, що добре позначається на терміні служби;
  • глушник з нержавійки, важкий, дуже дорогий, але з дуже великим терміном служби, в порівнянні з іншими варіантами.

Від вибору варіанта глушника і буде залежати, скільки коштує вихлопна система на ВАЗ 2107. Тому тільки ви можете вирішити, скільки готові витратити на вихлопну систему вашого авто.

Як зняти глушник ВАЗ 2107?

Перед демонтажем глушника, у вас повинні бути на руках:

  • новий глушник;
  • новий кріпильний хомут і нові болти з гайками до нього;
  • нові гумки-підвіси (3 шт.).

Як поміняти глушник ВАЗ 2107?Гумки теж краще вибирати, спираючись на рекомендації інших власників «сімок». Вони повинні бути не надто м’якими, але і не сильно жорсткими, виготовленими з довговічних матеріалів.

Щоб зняти глушник на ВАЗ 2107, вам слід:

  • відкрутити болтові з’єднання хомута, якщо вони погано піддаються відкручування, то попередньо обробіть їх рідиною ВД-40 і почекайте 15 хвилин. Також можна нагріти болти, або, в крайньому випадку, зрізати їх болгаркою або пилою по металу;
  • зняти старий глушник зі старих гумок-підвісів.

Найбільшу трудність можуть викликати болти при цій процедурі, а так всю роботу виконати не складно.

Як закріпити глушник ВАЗ 2107?

Як поміняти глушник ВАЗ 2107?Кріпиться глушник ВАЗ 2107 також, ви спочатку одягаєте нові гумки-підвіси і підвішуєте на них новий глушник. Потім сполучаєте труби резонатора і глушника за допомогою нового хомута один до одного болтовими з’єднаннями, затягуєте їх і включаєте двигун. З включеним двигуном переконайтеся, що ніде немає сифонів і все встановлено правильно.

Примітно, що всі глушники для «класики» будуть підходити один до одного. Поміняти глушник на ВАЗ 2101 або на іншому авто старих модифікацій ВАЗа, можна точно також.

І ще, як поміняти глушник на ВАЗ 2107 інжектор? Процедура робіт буде аналогічною, але при виборі нового глушника вам слід купувати модель під інжекторну модифікацію автомобіля.

Про автора

Сергей Гуйда administratorПодобрать выхлопную систему на любой автомобиль - сайт выхлопных систем