SEO фахівці з України забезпечують ЗСУ автомобілями

SEO фахівці з України забезпечують ЗСУ автомобілями

SEO фахівці з України забезпечують ЗСУ автомобілямиОднією з нагальних потреб української армії є спеціалізований легковий транспорт. Саме тому волонтерські, благодійні організації та держава всіляко сприяють комплектації ЗСУ та інших військових формувань автомобілями.

Такою організацією є SEO фахівці з України – https://cartodonate.com/, які займаються збором коштів, пригнанням авто з-за кордону, та подальшим ремонтом і підготовкою їх під вимоги армії. За час повномасштабного вторгнення вже було придбано та переобладнано понад 50 транспортних засобів. Ви також можете приєднатися своїми донатами до цієї важливої ініціативи.

Як здійснюється процес купівлі та збору автомобілів для потреб ЗСУ?

Якщо громадянин іншої країни або українець хоче пожертвувати свій старий автомобіль з позашляховими характеристиками, або ж продає його за ціною, що влаштовує волонтерів ініціативи Car to Donate, то процес придбання виглядає наступним чином:

  • автомобіль фахівці організації забирають або купують безпосередньо вдома у власника;
  • оформляють і транспортують його в Україну;
  • обслуговують, ремонтують і реставрують, якщо це потрібно;
  • перефарбовують і переобладнають під необхідну спеціалізацію для ЗСУ.

SEO фахівці з України забезпечують ЗСУ автомобілямиПри цьому на кінцевому етапі, коли транспортний засіб повністю готовий, про нього його власнику, якщо він жертвував його для українського війська, надсилають фото та відео звіти. Таким чином забезпечується прозорість процесу.

Навіть пожертвуваний старий автомобіль потребує вкладень, залежно від його поточного стану. Багато витрат беруть на себе SEO фахівці з волонтерської організації, але пожертви їм вкрай необхідні.

Які автомобілі готують волонтери для цілей армії?

Легкові позашляхові автомобілі вкрай затребувана позиція для потреб Збройних сил і потреб оборони нашої країни. І вони потрібні в кількох базових виконаннях, а саме:

  • бойові одиниці, які в змозі доставити бійців до лінії фронту і поля бою, а також за необхідності вивезти їх звідти, що здійснюють доставку провізії та боєприпасів (транспортна функція);
  • авто, призначені для термінової евакуації та порятунку життів українських солдатів, обладнані для надання термінової медичної допомоги;
  • транспортні засоби евакуації поранених з передової рятувальниками ASAP, аж до термінового доставлення їх до шпиталю.

У таких автомобілях є постійна потреба, адже на поточний момент далеко не для всіх випадків можливе використання бойових машин і відповідних спеціалізованих транспортних засобів. Однак при цьому перероблені і переобладнані волонтерами цивільні автомобілі можуть брати на себе багато корисних функцій і неоціненні на фронті.

Про автора

Сергей Гуйда administratorПодобрать выхлопную систему на любой автомобиль - сайт выхлопных систем