Чий глушник краще купити на Ладу Калину?

Чий глушник краще купити на Ладу Калину?

Чий глушник краще купити на Ладу Калину?Лада Калина або ВАЗ сімейства 1117-1119 не так поширена в нашій країні, як моделі класики або моделі більш ранніх версій, але їх, все ж, досить багато зустрічається на наших автошляхах. Для цієї моделі на українському ринку можна підібрати досить широкий асортимент запчастин вихлопної системи. Сьогодні ми зупинимося на питаннях: скільки коштує глушник на Калину, скільки коштує резонатор на Калину, який глушник краще на Калину вибрати?

Найбільш важливими критеріями, на яких ми зупинимося, будуть вартість запчастини, а також співвідношення якості і ціни. Не завжди дешевизна запчастини є оптимальним рішенням, хоча тут і так зрозуміло: «скупий два рази платить!»

Який глушник купити на Калину (ВАЗ 1117 – ВАЗ 1119)?

Чий глушник краще купити на Ладу Калину?Принципово, на українському ринку можна купити два типи запчастин до системи глушника ВАЗ 1117-1119. Це деталі зі звичайної чорної сталі, а також вироби з антикорозійним покриттям. Слід розглянути, який глушник краще поставити на Калину (універсал, седан або хетчбек).

Варіанти запчастин вихлопної системи на Ладу Калину:

  • найдешевший варіант з чорної сталі товщиною банки 1,0 мм – вартість близько 12-14 у.о., термін служби ½ року в середньому (в -во України);
  • дешевий варіант з чорної сталі товщиною банки 1,2 – 1,5 мм – вартість близько 16-18 у.о., термін служби 1-1,5 року в середньому (в -во України);
  • дешевий варіант з чорної сталі товщиною банки 1,5 мм – вартість близько 19-21 у.о., термін служби 2 роки в середньому, (Мотор Січ, в -во України);
  • недорогий варіант з оцинкованої сталі товщиною банки 1,5 мм – вартість близько 24-27 у.о., термін служби 2-3 роки в середньому (в-во Україна, Unimix);
  • недорогий варіант з алюмінізованої сталі товщиною банки 1,5 мм – вартість близько 28-30 у.о., термін служби 2-3 роки в середньому (в-во Польща, Polmostrow);
  • дорогий варіант з нержавіючої сталі, від 40 у.о., термін служби 5 років.

Ціни наведені в у.о. з поправкою на американські долари. В національній валюті приводити ціни особливого сенсу немає, зважаючи на нестабільність курсу.

Якщо ви вирішили, що резонатор на Калину міняти вже теж пора, то логіка, який резонатор краще на Калину, буде такою ж. Співвідношення цін теж збережеться.

Як зробити прямоток на Калину дешевим?

Чий глушник краще купити на Ладу Калину?Ще один варіант заміни глушника на ВАЗ 1117 – ВАЗ 1119, це установка прямоточного варіанту. Як не дивно, є можливість поставити недорогий і якісний прямоточний глушник, здатний прослужити не менше 3-х років. Який глушник поставити на Калину в прямоточному виконанні, щоб цим вимогам задовольнити? Українського виробництва, компанії Unimix (Юнімікс) у виконанні з оцинкованої сталі. Такий глушник разом з естетичною насадкою на вихлопну трубу з відполірованої нержавіючої сталі обійдеться від 29 у.о.

Це ціна цілком порівнянна з якісним варіантом звичайних деталей системи вихлопу, але дешевше будь-яких прямоточних аналогів. Ще однією примітною особливістю прямотока на Калину буде відповідність системи кріплення і підвісів рідним штатним варіантам. Це здешевлює установку, тому що вам не потрібно допрацьовувати систему вихлопу. А при бажанні ви можете повернутися до заводських налаштувань.

Ви зможете самостійно прикинути, який глушник краще поставити на Калину, якщо у вашого автомобіля вийшла з ладу система вихлопу. Якщо ви не бажаєте швидко повернутися до ремонту через короткий проміжок часу, то краще зовсім дешеві деталі не купувати.

Про автора

Сергей Гуйда administratorПодобрать выхлопную систему на любой автомобиль - сайт выхлопных систем