Скільки коштує ремонт глушника на ВАЗ 2114?

Скільки коштує ремонт глушника на ВАЗ 2114?

Скільки коштує ремонт глушника на ВАЗ 2114?Вихід з ладу глушника або іншого елемента вихлопної системи це завжди неприємність. І не тільки тому, що доведеться витрачатися на ремонт і покупку нових запчастин. Часто поломка глушника супроводжується неприємним звуком, особливо гучним і різким при наборі швидкості або збільшенні обертів двигуна.

У цьому світлі варто розглянути питання, скільки коштує установка глушника, які бувають види бюджетного ремонту вихлопу? Який резонатор поставити на ВАЗ 2114, як вибрати банку глушника і скільки коштує приймальня труба на ВАЗ 2114?

Ознаки поломки глушника або чому глушник гарчить?

Як зрозуміти, коли пора міняти глушник? Від якості встановленої деталі залежить і її справний термін експлуатації, тому сказати, що даний глушник відпрацював свій вік просто тому, що його давно не міняли, це невірний підхід. Найчастіше поломка дає про себе знати, коли прогорів глушник. У цьому випадку звук роботи мотора стає особливо неприємним і різким. Або ж глушак зовсім відвалився, наприклад, через наїзд на перешкоду і удару по ньому.

Якщо відвалився глушник, чи можна їздити? Тут відповідь однозначно не можна по ряду причин, одна з яких потрапляння вашого авто на штраф майданчик, особливо якщо мова йде про бензиновий двигун. З дизелем буде все не настільки критично, але все ж глушник міняти треба терміново і в цьому випадку.

Деякі ефекти, будь то білий дим з глушника, коли газуешь, або глушник чорний стає. Все це не відноситься до поломки вихлопної системи і відноситься до несправностей двигуна, запалювання або паливної системи.

Іноді потрібно просто розтопити лід в глушнику, якщо мова йде про зиму і досить сильні морози. У цьому випадку теж про поломку вихлопу мови не йде, а сама проблема усувається не складно звичайним нагріванням.

Скільки коштує ремонт глушника на ВАЗ 2114?Поломка глушника виникає як результат появи прогара або отвору в вихлопному тракті. В цьому випадку змінюється звук від автомобіля. Як знайти, де пропускає вихлопна система? Для цього необхідно загнати авто на яму. У більшості випадків візуального огляду вистачає, щоб визначити місце несправності. Іноді допомагає включення двигуна і часткове обмеження виходу відпрацьованих газів з вихлопної труби. У місці прогара вихід газів буде інтенсивніше себе проявляти.

Поломкою також вважається деренчання і збільшений рівень шуму. Чому глушник деренчить, але при цьому не гарчить? В цьому випадку перегоріли і розсипалися перегородки всередині банки глушника. Така ситуація однозначна заміна цієї деталі.

Для цієї моделі авто характерна проблема, коли резонатор зачіпає кузов ВАЗ. Якщо ви зіткнулися з таким утрудненням, його необхідно в обов’язковому порядку усунути. Зробити це можна за допомогою корекції сполучних труб. Контакт кузова з резонатором, це постійні удари і зменшення терміну життя самого резонатора, не кажучи про шкоду такого ефекту для кузова.

Як полагодити глушник?

Скільки коштує ремонт глушника на ВАЗ 2114?Найчастіше ніяк, потрібна повна заміна, особливо якщо цю деталь давно не міняли. Однак є варіанти герметизації прогара за допомогою рідкого зварювання, спеціального термостійкого клею або бандажа, але це тільки тимчасовий захід. Що таке бандаж глушника? Це спеціальна термостійка обмотка банки глушника, яку встановлюють з метою ліквідації прогара. Бандаж особливо ефективний для тих випадків, коли звичайна сварка вже не допоможе через занадто сильний знос металу.

Якщо сполучні труби знаходяться в хорошому стані, цілий і герметичний фланець глушника, а вийшла з ладу тільки банка глушника, то замінити окремо можна тільки її, особливо якщо ви дружите зі зварювальним апаратом і болгаркою, і вони є у вас в гаражі.

Скільки коштує банка на глушник в якості окремої запчастини? Приблизно в 1,5 рази дешевше глушника повністю в зборі для ВАЗ 2114. В вартість не входять труби і кріплення, звідси і менша ціна. Така банка носить назву універсальний або ремонтний глушник.

Як встановити універсальний глушник:

  • демонтується старий глушак;
  • болгаркою зрізається банка старого глушника;
  • зачищаються місця майбутнього кріплення нової банки на трубах;
  • герметично приварюється ремонтний глушник до труб;
  • приварюються кріплення для підвісів глушника;
  • нова система ставиться назад.

Скільки коштує ремонт глушника на ВАЗ 2114?Поставити універсальний глушитель іноді більш приваблива ідея, особливо якщо ви виберете якісну запчастину на заміну, і весь комплекс робіт проведете правильно. Це однозначна економія грошей.

Часто до такої заміни вдаються на станціях технічного обслуговування. Адже гарантовано вибрати потрібну запчастину для конкретної модифікації і марки авто не завжди представляється простим завданням. В цьому випадку універсальний глушитель або резонатор буде раціональним рішенням, в тому числі і за ціною.

Якщо ви хочете замінити і сполучні труби з кріпленням у вихлопній системі, то можна купити оригінальну деталь. Під оригінальною запчастиною слід розуміти вироби, за типорозмірами та методу кріплення відповідні рідному компоненту.

Скільки коштує ремонт глушника на ВАЗ 2114?На ринку присутні кілька типів таких запчастин, в тому числі по виконанню: закатні або зварені. Який глушник краще закатний або зварений? Традиційно кращим варіантом вважається закатний, проте треба дивитися на якість зварного шва. Якщо він зроблений добре, то такий глушник цілком в змозі прослужити довго.

Який резонатор краще на ВАЗ 2114? Тут також можна зробити заміну на універсальний резонатор, або купити оригінал в звареному або закатному виконанні.

Окремо хочеться зупинитися на матеріалі виготовлення запчастин. На ринку зустрічаються деталі з захисним покриттям у вигляді шару цинку (оцинковка), або шару алюмінію (алюмінізація). У цьому випадку за рахунок такого захисту вдається дещо збільшити термін служби виробів. Ціна на такі компоненти особливо не відрізняється від звичайної чорної сталі.

Про автора

Сергей Гуйда administratorПодобрать выхлопную систему на любой автомобиль - сайт выхлопных систем