Резонатори

РезонаториРезонатор відіграє велику роль у вихлопній системі автомобіля, іноді його ще називають допоміжним глушником. У цій деталі кілька важливих функцій, які має сенс перерахувати:

  • глушіння пікових низькочастотних звуків, що виникають при роботі двигуна;
  • компенсація резонансних коливань, що виникають при почергової детонації паливної суміші в камерах циліндрів;
  • часткове зниження температури відпрацьованих газів;
  • створення рівномірного потоку вихлопних газів для глушника.

На резонатор доводиться серйозне температурне навантаження, тому важливо, щоб ця деталь була зроблена якісно. Також важливо своєчасно міняти резонатор, якщо його внутрішня начинка прогорить або вийде з ладу, то навіть при зовнішній цілісності деталі він підлягає заміні.

Резонатор розробляється спеціально під конкретну модель і марку автомобіля, причому з урахуванням типу кузова і року випуску авто (за умови, що це запчастина, а не заводська комплектація). Також враховуються тип і потужність двигуна і варіант паливної системи. Знаходження цього елемента вихлопної системи обов’язково, і його не варто прибирати або ставити на його місце будь-який інший виріб, що підходить за розміром, але грає іншу функцію (пламегаситель, стронгер, гофру і т.д.). Якщо резонатор вийшов з ладу, то найправильнішим буде його заміна. Він не коштує дорого, а від його роботи багато залежить, тому простіше замовити новий і зробити ремонт.

Якщо ви шукайте резонатор на заміну для вашого автомобіля, то в цьому ми можемо вам допомогти. У нашому розпорядженні великий склад запасних частин від самих різних вітчизняних і зарубіжних виробників, для легкових і вантажних автомобілів. Ви можете спертися на наш багаторічний досвід роботи з вихлопними системами. Ми допоможемо правильно вибрати деталь, яка вам потрібна, а також запропонуємо цікаву ціну за неї.