Гумки вихлопної системи Fischer

Гумки вихлопної системи Fischer

Гумки вихлопної системи FischerНавіть якщо поверхово розглянути будову та призначення вихлопної системи в будь-якому автомобілі, стає зрозуміло, що це складовий вузол. Він складається з низки з’єднаних між собою деталей, що виконують різну функцію. Таке з’єднання має бути герметично виконане для того, щоб не пропускати відпрацьовані гази через щілини та робити роботу мотора тихим. Також всю систему потрібно прикріпити до кузова авто. Це робиться за допомогою спеціальних гумок.

Одними з найкращих у нас на ринку та ринку Європи є гумки вихлопної системи Fischer. Даний бренд вже багато років виробляє кріпильні компоненти для вихлопу та має гарну якість виготовлення плюс прийнятну ціну. Повна назва цієї компанії Fischer Automotive One. Саме гумки цієї компанії ми і розглянемо докладніше.

Призначення гумок у системі вихлопу автомобіля

Гумки вихлопної системи FischerПід час роботи двигуна авто відбуваються вібраційні процеси. Частота коливань безпосередньо залежатиме від величини обертів мотора. Завжди вхідна частина вихлопної системи, а саме колектор із колекторною трубою, жорстко з’єднана з блоком двигуна. Це означає, що будь-які вібраційні процеси, що з’являються в двигуні, будуть передаватися і на вихлоп.

Тепер уявимо ситуацію, коли ми жорстко кріпимо до кузова всю вихлопну систему. Це означатиме, що всі вібрації від двигуна будуть відчуватися на кузові та в салоні автомобіля, роблячи неприйнятною експлуатацію авто. Щоб цього уникнути, вихлоп закріплюється рухомо до нижньої кузовної частини авто. Закріплення здійснюється за допомогою спеціальних гумок чи підвісів. При цьому таким чином закріплюється:

 • приймальна та проміжні труби;
 • місце встановлення гофри;
 • повністю весь резонатор;
 • глушник.

На кожному етапі потрібні гумки для кріплення. Місце монтажу спеціально продумане під конфігурацію підвісу та геометрії виробу, що закріплюється. Сама гумка повинна мати:

 • міцність;
 • порівняльну гнучкість;
 • стійкість до механічних навантажень та коливань;
 • добрий опір високим температурам;
 • довговічність при сильних морозах та дії вологи.

Усім цим критеріям задовольняють гумки Fischer. Однак їх потрібно правильно вибрати, і про це варто сказати кілька слів.

Як правильно вибрати потрібну гумку глушника Fischer?

Гумки вихлопної системи FischerНе просто для кожного автомобіля, залежно від марки та моделі, існують свої підвіси системи глушника. Вони навіть відрізнятимуться в одному авто в залежності від того, який компонент вихлопу кріпиться до кузова. Якщо ви хочете правильно підібрати потрібну запчастину, то вона має купуватись за каталожним номером. Самі по собі гумові підвіси Fischer виготовляються точно для кожної деталі вихлопу та окремого автомобіля в залежності від:

 • виробника та моделі;
 • року випуску чи покоління авто;
 • особливостей будови кузова;
 • технічних даних паливної системи та потужності мотора;
 • принципу монтажу.

Різноманітність гумок вихлопної системи Fischer величезна. Це стосується насамперед будівлі. Причому самі вони не обов’язково виготовлятимуться лише з міцної термостійкої гуми, часто застосовуються гумометалеві конструкції або цілі кронштейни. Будова підвісу залежатиме від конкретного автомобіля.

Якщо ви вирішили зробити заміну якоїсь деталі вихлопної системи самостійно і купили для цього необхідні запчастини, то вам обов’язково потрібно перед стартом робіт придбати повний новий комплект резинок Fischer, а також інших кріплень, прокладок та хомутів. У переважній більшості випадків старе кріплення вийшло з ладу і не годиться для повторної установки після капремонту.

 

Про автора

Сергей Гуйда administratorПодобрать выхлопную систему на любой автомобиль - сайт выхлопных систем