Як поміняти глушник на ВАЗ 2114 (2115)?

Як поміняти глушник на ВАЗ 2114 (2115)?

Як поміняти глушник на ВАЗ 2114 (2115)?Якщо у вашого ВАЗа зламався глушник, то дуже можливо, що його слід просто замінити. Поломку глушника виявити зовсім не складно, так як в цьому випадку ви будете чути відчутне для слуху збільшення шуму від працюючого двигуна вашого авто. Однак якщо ви давно не міняли глушник, то поміняти глушник на ВАЗ 2114 буде вірним рішенням, адже ресурс роботи цієї деталі не особливо тривалий, 2-4 роки (залежить від виробника).

Зі скількох частин складається глушник ВАЗ 2114 (2115)?

Під глушником слід розуміти тільки останню частину вихлопної системи автомобіля, яка складається з:

  • сполучної труби, що йде до резонатора;
  • вихлопної труби (кінцевої труби);
  • банки, що виконує роль глушника звуку;
  • гумок-кріплень і з’єднувального хомута з кільцем ущільнювача.

Причому єдиної запчастиною будуть перші 3 пункти, саме вони і продаються в автомагазинах, і називаються глушником. Тепер можна зупинитися на тому, як замінити глушник на ВАЗ 2114 (2115).

Як зняти глушник на ВАЗ 2114 (2115)?

Як поміняти глушник на ВАЗ 2114 (2115)?Ви купили новий «рідний» глушник на ваш автомобіль і вирішили замінити його самостійно, в цьому випадку резонним стає питання, глушник на ВАЗ 2115, як кріпиться, і як зняти глушник 2114.

Щоб зняти глушник ВАЗ 2115 (2114), вам слід:

  • розкрутити болти на хомуті, що з’єднує глушник з резонатором;
  • зняти муфту з кільцем ущільнювача;
  • зняти глушник з гумових кріплень-подушок.

Для того щоб поміняти глушник на ВАЗ 2115 (2114), вам слід цю процедуру проробити в зворотному порядку. Звучить все, на перший погляд, просто, але тут можуть виникнути нюанси.

Перед тим, як зняти глушник ВАЗ 2114, вам необхідно відкрутити болтове з’єднання на хомуті, що з’єднує труби вихлопної системи резонатора і глушника. Болт може взагалі не відкрутитися, так як вихлоп працює в агресивних умовах:

  • перепад температури;
  • перепад вологості;
  • бруд і інші реагенти, що потрапляють з проїжджої частини, і коксує болтове з’єднання.

Якщо ви не змогли відкрутити болт на хомуті, навіть за допомогою спеціальних рідин і ключів, то просто зріжте його болгаркою або пилкою по металу. Болт витратний матеріал і його легко замінити.

Як замінити глушник на ВАЗ 2115 (2114) правильно?

Як поміняти глушник на ВАЗ 2114 (2115)?Перед тим, як зняти глушник на ВАЗ 2114 (2115), вам необхідно не тільки мати нову запчастину, а й придбати всі сполучні і кріпильні елементи. Ви ж не станете монтувати новий глушник на старі, розтягнуті і потріскані гумки? Та й болтове з’єднання правильно буде замінити.

Перш ніж зняти глушник ВАЗ 2114, подивіться, в якому стані знаходиться кріпильний хомут, можливо, його заміна також необхідна. Обов’язково заздалегідь купите кільце ущільнювача.

Всі елементи кріплення і сам глушник купуйте тільки відомих і добре зарекомендованих виробників, які точно дотримуються всіх габаритів і типорозмірів, а також способу і точок кріплення. Якщо деталь купити трохи нестандартних розмірів невідомого виробника, хоч і за низькою ціною, то замінити глушник ВАЗ 2114 може виявитися дуже непросто. При цьому, навіть якщо ви встановите його, він цілком може стукати об нижню частину кузова авто при їзді, або некоректно глушити шум. Не ризикуйте!

Якщо ви не бажаєте самі міняти цю деталь вихлопу, то завжди можете дізнатися, скільки коштує заміна глушника на ВАЗ 2115 (2114) на СТО. Глушник, та й роботи по його заміні не будуть надто дорогими. Адже глушник, втім, як і резонатор вихлопної системи, є деталями, що зношуються.

Про автора

admin administratorПодобрать выхлопную систему на любой автомобиль - сайт выхлопных систем