Як зробити полум’я з глушника?

Як зробити полум’я з глушника?

Як зробити полум'я з глушника?Напевно всі бачили, хоча б по відео, як тюнінговані автомобілі при збільшенні оборотів двигуна вивергали полум’я з глушника. Виглядає ефектно і є цікавим елементом стайлінгу. Функціональними властивостями такий ефект не володіє ніякими, і є елементом шоу і створенням додаткового враження від автомобіля на глядачів.

Як зробити, щоб з глушника був вогонь? Для початку нам слід розібратися в фізиці процесу.

Як зробити вогонь з глушника?

Фізика процесу вогню з вихлопної труби досить проста. У вихлопну систему спортивного зразка (прямоточну) потрапляє паливна суміш з камер згоряння, яку спеціально запалюють у вихлопній трубі. Щоб досягти такого ефекту, необхідно спеціально встановити деяке доопрацювання, яке впливає на роботу системи двигуна.

Як зробити полум'я з глушника?Таке доопрацювання складається з наступних стадій:

  • встановлюється прямоточная (спортивна) вихлопна система;
  • встановлюється система, яка відключає запалювання на двох камерах згоряння на 1-3 секунди, під час роботи прогрітого двигуна;
  • встановлюється система запалювання у вихлопній трубі, в декількох сантиметрах від її кінця, для займання паливної суміші;
  • встановлюється кнопка запуску цього ефекту в салоні автомобіля.

Зміни в автомобілі, необхідні для реалізації цього ефекту

Щоб зробити вогонь з глушника, необхідно внести зміни в систему авто. Встановити переривник, який буде відключати запалювання на двох циліндрах двигуна під час роботи мотора на кілька секунд. В цьому випадку паливна суміш потрапить безпосередньо в вихлопну систему.

На кінці вихлопної труби, в декількох сантиметрах, приварюється різьблення в просвердлений під неї отвір, і потім вкручується свічка запалювання. До свічці підводиться відповідна проводка, для створення іскри в потрібний момент.

Як зробити полум'я з глушника?Потім, в салон автомобіля виводиться тумблер або кнопка, за допомогою якої активується процес появи полум’я з глушника.

Слід зазначити, що є спеціальна фірмова система, яка дозволяє коректно для двигуна і авто виробляти язик полум’я з вихлопної труби. Саморобні варіанти все ж не варто застосовувати, так як є ризики пошкодження авто, особливо це стосується вихлопної системи.

Полум’я з глушника, як його використовувати?

Ефект полум’я з глушника розрахований на якісь авто шоу або покази, на демонстрацію друзям і з дотриманням правил безпеки. Не слід застосовувати цей прийом під час руху по громадським дорогам, і взагалі під час руху. Навантаження на два циліндра при відключенні запалення на двох інших збільшується, що не зовсім добре для двигуна. У холостому режимі роботи такий ефект буде більш безпечним, і при цьому ви зможете контролювати, куди саме буде спрямований язик полум’я.

Як зробити полум'я з глушника?У ефекту «полум’я з глушника» є обмеження щодо застосування:

  • не можна встановлювати систему вогню з глушника на заводський (стоковій) системі вихлопу, тільки на прямоточній (спортивній);
  • не слід застосовувати ефект, якщо у вихлопній системі встановлений каталітичний нейтралізатор (каталізатор), навіть спортивний;
  • не можна застосувати ефект полум’я з глушника на дизельному двигуні, тільки на бензиновому, з різними системами уприскування палива;
  • застосування ефекту полум’я з вихлопної труби можливо тільки в безпечних умовах.

Якщо ви хочете вразити друзів, або опинитися в центрі уваги на автошоу, а також готові витратитися на таке перетворення вашого автомобіля, тоді купить і встановите таку систему.

Про автора

admin administratorПодобрать выхлопную систему на любой автомобиль - сайт выхлопных систем