Який прямоток самий тихий?

Який прямоток самий тихий?

Який прямоток самий тихий?Установка прямоточного глушника цікава ідея, якщо вам пора міняти штатний глушник, і ви хочете чогось новенького. Прямоток змінить звучання роботи двигуна на благородний і басовитий звук, а за допомогою естетичної дизайнерської насадки на вихлопну трубу, в кращу сторону зміниться зовнішній вигляд задньої частини вашого автомобіля.

Кому-то хочеться, щоб прямоточний глушник був самий басовитий, але це може спричинити проблеми не тільки з сусідами, а й з дорожньою поліцією. Адже в країні існують норми за рівнем шуму, перевищення яких це штраф, аж до эвакуації автомобіля на штраф майданчик. Тут важливіше, як розрахувати прямоточний глушник, щоб він мав благородне звучання, але не порушував встановлених правил. Який прямоточний глушник самий тихий виявиться в цій ситуації?

Тихий прямоток

Який прямоток самий тихий?Якщо ви встановлюєте прямоточну вихлопну систему в повному комплекті, то з її допомогою можна домогтися зміни параметрів роботи двигуна і збільшити потужність. Особливо якщо тюнингу піддати і сам мотор, а також подачу палива.

Найпоширеніший варіант це просто приварити прямоточний глушник до вихлопної системи, не змінюючи інших компонентів вихлопу.

В цьому випадку ви отримаєте:

  • зміну звуку роботи двигуна;
  • зміну зовнішнього вигляду задньої частини автомобіля в кращу сторону через насадку глушника;
  • в деяких випадках, надбавку в динаміці на певних оборотах роботи двигуна;
  • довговічність глушника, якщо вибрати якісний варіант, що набагато частіше зустрічається серед прямотоків.

Яким чином можна досягти тихого вихлопу при прямоточній будові системи? Кращим варіантом буде установка декількох систем гасіння звукової хвилі, для цього встановлюється прямоточний резонатор, а потім прямоточний глушник. Прямоток в цьому випадку буде краще гасити звукову хвилю, тому що цей процес буде відбуватися і в резонаторі, і в глушнику. При цьому зворотного тиску вихлопних газів відбуватися не буде, це і зрозуміло, виходячи з будови і спортивного резонатора, і спортивного глушника.

До якості набивання та виготовлення прямоточного глушника теж слід приділити увагу перед покупкою. Поцікавтеся у продавця, чи буде видуватися набивка прямотока згодом, через ½ року, рік або 3 роки. Як кріпиться звуковбирний матеріал в прямотоці?

Резонатор прямоточний, що це?

Який прямоток самий тихий?Ми згадали тему спортивного або прямоточного резонатора, давайте трохи докладніше зупинимося на цій темі. Що дає прямоточний резонатор, скільки коштує прямоточний резонатор і яку він має будову?

Головне призначення спортивного резонатора – створення додаткового згладжування і компенсації звукової хвилі, без появи зворотного тиску вихлопних газів. Такі резонатори краще купувати хорошої якості, а значить і матеріал і те, чим набитий прямоток резонатор, повинні бути надійними. Вони, як правило, дорожче будуть коштувати щодо звичайних штатних резонаторів ще й за рахунок внутрішньої будови.

Складається резонатор спортивного типу з перфорованої наскрізної труби, яка всередині банки покривається термостійким звукоізоляційним матеріалом. Такий резонатор не має камер і не змінює напрямок руху потоку вихлопних газів. Звукова хвиля проходить через отвори перфорованої труби і частково компенсується звукопоглинальним матеріалом. У парі з глушником вдається досягти досить високого рівня компенсації шуму. Так і виходить тихий прямоток, хоча басові нотки на підвищених обертах роботи двигуна зберігаються.

Чим поганий прямоток?

Який прямоток самий тихий?Цікавим є ще питання, чим шкідливий прямоток? Безпосередньо про шкоду говорити не варто все ж, але негативні побічні ефекти від його установки можуть з’явитися. Небезпечний прямоток тільки підвищеним рівнем шуму, якщо ви безпосередньо вивели труби вихлопної системи до глушника прямотоком, то можете отримати занадто гучний вихлоп. Але якщо вам вдалося досягти прийнятного і навіть приємного звучання двигуна, то прямоток поганий тільки тим, що він спотворює існуючу настройку роботи всього силового агрегату.

Вам буде потрібно після установки прямоточних компонентів вихлопної системи налаштовувати роботу паливної системи, запалювання, двигуна і т.д. Якщо цього не зробити, то ви можете отримати збільшену витрату палива або некоректну роботу системи запалювання. На цьому моменті обов’язково варто загострити увагу.

Про автора

Сергей Гуйда administratorПодобрать выхлопную систему на любой автомобиль - сайт выхлопных систем