Який глушник краще поставити на ВАЗ 2115?

Який глушник краще поставити на ВАЗ 2115?

Який глушник краще поставити на ВАЗ 2115?Питання, який глушник поставити на ВАЗ 2115, на перший погляд має цілком очевидну відповідь, хоча можна розглянути варіанти. Глушник на ВАЗ 2115 краще купити рідний, іншими словами, розрахований спеціально під цю модель серії ВАЗ. Якщо ви хочете поставити від найближчих «родичів» глушник, то тут є обмеження.

Глушник від дев’ятої моделі короткий, тому його використання не можливо. Якщо брати запчастину від ВАЗ 21099, яка по довжині збігається, але не враховує особливостей кріплення глушника для 2115. Глушник на ВАЗ 2115 має в вихлопній трубі спеціальний вигин, який дозволяє обійти бампер. Саме тому, якщо ви не хочете возитися із зварювальними роботами, найкращим рішенням буде глушник вибрати ВАЗ 2115 саме під цю модель авто.

Який глушник купити на ВАЗ 2115?

Який глушник краще поставити на ВАЗ 2115?Якщо говорити про те, глушник на ВАЗ 2115, який краще з точки зору виробників, а також, скільки коштує глушник на ВАЗ 2115 і скільки коштує резонатор на ВАЗ 2115, то тут потрібно зупинитися детальніше на темі. У разі, коли ви давно не міняли глушник, і він став непридатним, то краще відразу при ремонті купити і резонатор в комплекті з глушником. Таким чином, ви усунете дві проблеми при одному ремонті. Старий резонатор при новому глушнику досить швидко вийде з ладу і вам знову доведеться робити ремонт вихлопної системи.

Який резонатор краще на ВАЗ 2115? Логіка така сама, краще брати рідний варіант. Він сумісний з глушником, і вам не потрібно буде займатися доопрацюванням в разі покупки резонатора від іншої моделі ВАЗа.

І так розглянемо, глушник на ВАЗ 2115, який краще, ціна тут є важливим критерієм.

Скільки коштує глушник ВАЗ 2115 в залежності від країни виробника і варіанти виготовлення:

  • стандартний стоковий глушник вітчизняного виробництва, тонкостінний, з чорної сталі – не бажано купувати такий, хоча ціна на нього буде найнижчою;
  • стандартний вітчизняний стоковий глушник зі стандартною товщиною стінки банки близько 1,5 мм – звичайний глушник, розрахований на термін служби від 1-го року до 3-х років (залежить від інтенсивності використання авто). Ціна прийнятна, зустрічається найчастіше на нашому ринку;
  • вітчизняний варіант глушника з оцинкованої сталі – ціна питання близька до стандартного глушнику, а оцинковка продовжує життя глушнику, непоганий варіант;
  • європейський варіант глушника з алюмінізірованної сталі – ціна питання теж порівнянна зі стандартними варіантами, що також цікаво;
  • варіант глушника з нержавіючої сталі – кращий варіант, хоча і має максимальну вартість. Такий глушник буде служити не менше 5-ти років, а то і більше.

З цієї точки зору ви можете для себе самі вирішити глушник ВАЗ 2115, який краще вам придбати.

Ще один варіант заміни глушника на 15-ю модель ВАЗа, це установка прямоточного (спортивного) глушника. Особливо якщо подобається низьке звучання з глушника.

Прямоток для ВАЗ 2115

Який глушник краще поставити на ВАЗ 2115?Який прямоток краще поставити на ВАЗ 2115? Є два реальні варіанти, якщо не брати до уваги саморобні прямоточні глушники, звичайно.

Перший варіант. Прямоточний глушник, розроблений спеціально під модифікацію ВАЗ 2115. Такий прямоточний глушник враховує особливості кріплення у вихлопній системі, а також випускається відповідно до габаритів, характерних оригінальній запчастині. Гумки підвісу глушника також збігаються, а вихлоп настроєний відповідним чином. Закінчується такий прямоток красивою насадкою, інтегрованою в глушник. У вас не виникне питання, як поставити прямоток на ВАЗ 2115 цієї моделі. Якщо вам набридне прямоток такої модифікації, то вам не важко буде перейти на стандартний стоковий варіант, це перевага подібної моделі.

Другий варіант. Поставити прямоточну систему брендового виготовлення. В цьому випадку ефект буде приголомшливий, але вам доведеться повністю переробляти вихлопну систему автомобіля. Це торкнеться і системи кріплення в тому числі. Така установка буде максимально дорогою за ціною.

Тут є вибір, тим більше, що прямоточний глушник з першого варіанту не особливо дорогий.

Про автора

Сергей Гуйда administratorПодобрать выхлопную систему на любой автомобиль - сайт выхлопных систем