Який глушник купити на ВАЗ 2112?

Який глушник купити на ВАЗ 2112?

Який глушник купити на ВАЗ 2112?Якщо ви запланували заміну вихлопної системи автомобіля ВАЗ 2112, або ж хочете поміняти тільки глушак, то для вас будуть доречні питання, який глушник на ВАЗ 2112 взяти і скільки коштує глушник на ВАЗ 2112. Зупинимося на першій частині питання, а по ходу зуміємо відповісти і на другу частину.

Залежно від року випуску автомобіля, а також від обсягу двигуна і типу паливної системи, різні виробники виготовляють глушники та інші складові вихлопної системи спеціально під конкретні моделі авто. Якщо ви хочете встановити штатну модель глушника, то краще за все купити спеціально розроблений варіант для вашого ВАЗ 2112.

Про штатний вихлопі ВАЗ 2112

Який глушник купити на ВАЗ 2112?

старий варіант резонатора на ВАЗ 2112

Правильніше за все буде покупка глушника для ВАЗ 2112 рідного виконання, але і тут є нюанси. Наприклад, резонатор ВАЗ 2112 має деякі відмінності, в залежності від року випуску 12-ї моделі ВАЗа. Чим відрізняється резонатор 12 від Пріори? До 2006 року випуску авто, включаючи частково і сам 2006 рік випуску, резонатор на ВАЗ 2112 випускався зі своїм стандартом кріплення, а після цього року, резонатори 2112 і Пріори уніфіковані і взаємозамінні. Це обов’язково потрібно враховувати.

Який глушник купити на ВАЗ 2112?

новий варіант резонатора на ВАЗ 2112

Або, чому ВАЗ 2112 глушник не підходить для автомобіля ВАЗ 2110. Дванадцята модель ВАЗу є прямим родичем ВАЗ 2110, в ній був змінений кузов (став хетчбек), а також зменшилися розміри. Зменшення розмірів автомобіля привело до більшої стійкості на поворотах, що, безсумнівно, позитивно позначилося на ходових характеристиках авто. Однак це зробило несумісними глушники однієї й іншої моделі, у ВАЗ 2112 глушник коротше. Можна встановити глушник однієї моделі на іншу, але потрібна доробка вихлопної труби.

Краще брати рідний глушник ВАЗ 2112 в залежності від року випуску авто і інших його характеристик. При покупці краще зняти головні розміри і тип кріплення, і з цими даними замовляти запасну деталь.

Тепер, скільки коштує глушник ВАЗ 2112?

Розглянемо різні варіанти глушників:

  • стандартний стоковий глушник тонкостінний, з чорної сталі – ціна на нього буде найнижчою, але він і гіршої якості;
  • звичайний вітчизняний глушник зі стандартною товщиною стінки банки з чорної сталі, розрахований на термін служби від 1-го року до 2-х років. Ціна на такі запчастини зустрічається найчастіше на нашому ринку, вона буде вище варіанту з попереднього пункту;
  • варіант глушника з оцинкованої (алюмінізованої іноді) сталі – ціна питання близька до попереднього варіанту, а оцинковка продовжує життя глушнику;
  • європейський варіант глушника з алюмінізованої сталі – ціна питання теж порівнянна зі стандартним варіантом, як правило, він трохи дорожче;
  • варіант глушника з нержавіючої сталі – кращий і найдорожчий варіант, на нашому ринку пропонується рідко;
  • прямоточний глушник вітчизняного виготовлення – відмінна ціна (вище в 1,5 рази стандартної моделі), непогана якість, характеристики прямотока дотримані, кріплення таке ж, як на штатному вихлопі;
  • прямоточний глушник брендового зарубіжного виготовлення з нержавійки, найдорожчий варіант на ринку.

З точки зору ціни, ви можете вибрати варіант, який вам по бюджету і по вашим уявленням про «нормальний глушник». Якщо ви вирішите поставити прямоток на ВАЗ 2112, то описаний варіант в передостанньому пункті вимагає деяких коментарів.

Який прямоточний глушник краще поставити на ВАЗ 2112?

Який глушник купити на ВАЗ 2112?Ви вирішили зробити прямоток на ВАЗ 2112, і не розглядаєте дорогі комплектуючі від відомих брендів, тоді можна встановити один цікавий варіант. Є вітчизняні розробки спортивних прямоточних глушників, які мають всі властивості такого вихлопу: басові нотки при роботі двигуна, естетичну насадку на вихлопній трубі, деяку надбавку в потужності, якщо налаштувати вихлоп правильно, а також тюнінгувати і інші компоненти вихлопу, і т.д. Особливість цих глушників це варіант монтажу. Їх спеціально розробили під стандартну систему кріплення автомобіля ВАЗ, і вам не потрібно переварювати вихлоп і вносити в нього конструктивні зміни.

Можна поставити прямоток на ВАЗ 2112 і такого типу. Він не буде сильно бити по кишені, а в разі, коли вам захочеться більше тихої їзди, ви зможете замінити його на штатний варіант в будь-який момент.

Можна переробити систему вихлопу і під зарубіжний варіант прямоточного вихлопу, але тоді переробка під новий варіант виробів буде потрібна комплексна. Який прямоток краще поставити на ВАЗ 2112 вирішувати вам, якщо ви хочете встановити на автомобіль спортивний вихлоп.

Про автора

Сергей Гуйда administratorПодобрать выхлопную систему на любой автомобиль - сайт выхлопных систем