Насадки на глушник з підсвічуванням

Насадки на глушник з підсвічуванням

Установка насадки або наконечника на вихлопну трубу є досить поширеним явищем. Для чого насадки на глушник потрібні? Така деталь грає виключно декоративну функцію і покликана поліпшити зовнішній вигляд задньої частини автомобіля. Її використовують як елемент стайлінгу.

Види насадок на вихлопну трубу

Насадки на глушник з підсвічуваннямЧи може наконечник вихлопної труби грати функціональну роль? Ніякої функціональної ролі насадки не виконують. Хоча є види такого виробу, які в стані змінювати звучання роботи двигуна за рахунок вбудованого в нього «свистка».

Іноді можна зустріти варіанти насадок, які обладнані підсвічуванням. Іншими словами, в темний час доби за допомогою такого підсвічування можна створити оптичний ефект, що підсвічує відпрацьовані гази.

Купити насадку на глушник можна самого різного дизайну, форми і матеріалу виготовлення. Хоча найчастіше їх роблять з відполірованої нержавіючої сталі.

Умовно наконечники вихлопу можна розділити на кілька видів, залежно від принципу їх установки:

  • з доопрацюванням бампера автомобіля під насадку;
  • без доопрацювання заднього бампера авто під насадку;
  • подвійна насадка для розділеного на два канали вихлопу;
  • стандартна одиночна установка насадки.

Насадки на глушник з підсвічуваннямЯкщо ви зважилися поставити насадку на свій автомобіль, то враховуйте всі розміри деталі, вона не повинна торкатися до бампера, або ви заздалегідь повинні розрахувати її монтаж. Кріпиться наконечник на власне кріплення. Як правило, це з’єднання під болт. Однак з метою збереження деталі і більшої надійності її сполуки, в більшості випадків її приварюють до вихлопної труби.

Як зробити підсвічування глушника?

Якщо ви бажаєте зробити підсвічування вихлопних газів в глушнику, то вам слід врахувати, що це буде додатковим джерелом світлового сигналу, що може викликати питання у дорожньої поліції. Найбільш правильним варіантом установки такого підсвічування буде можливість включення і виключення її з салону автомобіля.

Є два варіанти установки підсвічування у вихлопній трубі:

  • за допомогою насадки і самостійно встановлених в неї діодів, які підключаються до системи електроживлення;
  • за допомогою спеціальної насадки на глушник, яка відразу має вбудовану підсвітку.

Насадки на глушник з підсвічуваннямДругий варіант більш надійний, хоча і дещо дорожчий. Самостійне проведення під кузовом автомобіля проводки слід робити за умови, щоб вона не перегоріла від нагрітої системи вихлопу, а також не постраждала від вологи.

Якщо вже є насадка на глушник з підсвічуванням, як підключити її? Стандартно кріпиться насадка на вихлопну трубу, а потім проводами приєднується до бортової електромережі підсвічування. В салон слід вивести кнопку включення і виключення підсвічування, так ви зможете за бажанням регулювати наявність або відсутність ефекту світіння вихлопних газів. Самі роботи по кріпленню і установці підсвічування зробити не складно.

Про автора

Сергей Гуйда administratorПодобрать выхлопную систему на любой автомобиль - сайт выхлопных систем