Глушник на Daewoo Nexia

Глушник на Daewoo Nexia

Глушник на Daewoo NexiaВи зіткнулися з поломкою вихлопної системи автомобіля Daewoo Nexia, і вам потрібне придбання нової запчастини, тоді можна розглянути варіанти, в доступності присутні у нас на ринку, а також порівняти їх між собою.

Деу Нексія досить популярний в минулому корейський автомобіль на просторах нашої країни, тому запчастини для нього робили в різних країнах, в основному це Україна, але є і європейські варіанти. Скільки коштує глушник на Нексію, які є варіанти на ринку, який глушник краще на Нексію, на таких питаннях ми зупинимося трохи детальніше.

Який поставити глушник на Нексію?

Глушник на Daewoo NexiaЧерез високу конкуренцію і не особливо привабливі ціни, рідні корейські запчастини системи вихлопу дуже рідко зустрічаються на авторинках і в магазинах автозапчастин. Їх замінили українські та європейські, переважно польські запчастини. Ціна цілком прийнятна, є різні варіанти за якістю, від дешевих нетривких виробів, до цілком пристойних за якістю, розрахованих на 3 і більше років експлуатації. Можна знайти цілком якісну заміну за порівняно низькими цінами.

Кріплення системи глушника, а це прокладки, підвіси і т.д. можна знайти як рідного корейського виробництва, так і їх цілком вдалі заміни. Тому при заміні глушника є можливість вибрати з різних виробників і системи кріплення.

Скільки коштує глушник Daewoo Nexia?

Якщо говорити про вартість глушника, резонатора, приймальної труби або інших компонентів системи вихлопу Daewoo Nexia, то їх варто розділити на групи щодо якості та ціни.

Якщо слідувати в міру зростання якості і ціни, то можна виділити такі категорії:

  • дешеві українські глушники зі звичайної чорної тонкої сталі. Термін служби таких деталей невеликий, і їх не рекомендується купувати. Як правило, виробники цих деталей мало відомі і не зарекомендували себе на ринку;
  • українські деталі системи вихлопу Деу Нексія з якісної чорної сталі з товщиною 1,5 мм. Такі вироби є звичайними, вони мають низьку вартість, і відносяться до бюджетної категорії товарів з невисоким строком служби;
  • вітчизняні деталі системи глушника з антикорозійним покриттям. Іншими словами, поверхня запчастини має алюмінієве або оцинковане покриття. Якщо це оцинковка, то глушник виготовлений повністю з української сировини. При алюмінієвому шарі покриття, сталь з великою часткою ймовірності закуповувалася в Європі. Деталі не особливо відрізняються за якістю від європейських, але мають меншу вартість, хоча і не на багато;
  • польські вироби – це тільки алюмінізована сталь, тому що такий стандарт прийнятий в європейських країнах. Досить приємна ціна і непогана якість.

Глушник на Daewoo NexiaГлушники із захисним покриттям в середньому служать на 1,5-2 роки довше якісних деталей, виготовлених зі звичайної чорної сталі. Причому це стосується і українських, і європейських варіантів, представлених у нас на ринку. Польські вироби на 5-7 євро дорожче українських при тих же самих характеристиках.

Бюджетні моделі зі звичайної чорної сталі дешевше варіантів з алюмінієвим покриттям на 25% і більше, хоча ця різниця нівелюється терміном експлуатації.

Описані компоненти вихлопної системи всі розраховані спеціально під автомобіль Daewoo Nexia, а саме їх розміри, спосіб установки і підвісів в точності відповідає оригіналам.

Про автора

Сергей Гуйда administratorПодобрать выхлопную систему на любой автомобиль - сайт выхлопных систем