Скільки прямоток дає кінських сил?

Скільки прямоток дає кінських сил?

Скільки прямоток дає кінських сил?Тюнінг автомобіля це завжди серйозне перетворення, до якого необхідно підійти вдумливо. Щоб отримати дійсно значимий ефект, то тюнінгувати потрібно всі складові автомобіля, в тому числі і вихлопної системи. А якщо тюнингу піддати тільки вихлоп, тоді наскільки прямоток збільшує потужність двигуна? Чи можна бути впевненим, що прямоток додає коньских сил?

Ну, важливо розуміти, що мається на увазі під словами прямоток: установка прямоточного вихлопу цілком, тобто всіх його компонентів, або установка тільки прямоточного глушника? Варто розглянути обидва ці варіанти, але перед тим як почати, варто уточнити – ні прямоток збільшує потужність, він лише оптимізує відведення відпрацьованих газів, що дозволяє краще «провітрити» камери згоряння, а це вже покращує корисну роботу мотора.

Скільки потужності додає прямоток, якщо міняти тільки глушник?

Скільки прямоток дає кінських сил?Така ситуація є найпоширенішою, коли змінюється стандартний глушник на прямоточний, а інші компоненти вихлопу залишаються без змін. І якщо говорити про те, скільки коней додає прямоток при такій ситуації, то відповідь буде майже анітрохи! На практиці може виявитися, що авто краще починає себе вести на певних оборотах двигуна під час їзди, так як ефект оптимізації вихлопу все ж таки присутня. Але сумарна надбавка може скласти максимум 2% не на всіх режимах їзди, при цьому важливо, щоб дотримувалися певних правил, адже такий модернізацією можна нанести і шкоду.

При установці тільки прямоточного глушника слід знати:

  • наявність у вихлопі каталізатора (каталітичного нейтралізатора) взагалі нічого не дасть крім звуку;
  • обов’язково слід налаштувати роботу паливної системи, двигуна і запалювання під новий вихлоп;
  • може змінитися витрата палива в бік збільшення;
  • прямоток необхідно підбирати з урахуванням вимог по шуму.

Взагалі, не варто розраховувати, що скільки б то не було коней додає прямоток при такій комплектації. Якщо ви дійсно хочете підійти до цього питання серйозно, то модернізувати треба весь вихлоп цілком і не тільки його.

Скільки прямоток додає коней при модернізації всього вихлопу?

Скільки прямоток дає кінських сил?Перш ніж визначати, прямоток скільки додає потужності, потрібно визначитися, що означає модернізація всього вихлопу цілком.

Повний тюнінг вихлопної системи:

  • заміна колектора і приймальної труби на спортивні з нержавійки;
  • видалення каталізатора або заміна його на високопродуктивний (перше в пріоритеті);
  • установка прямоточного резонатора;
  • установка прямоточного глушника;
  • оптимальний вибір діаметра труб вихлопу під параметри вашого авто.

Такий прямоток додає потужності вже, точніше прямоточная вихлопна система, але її установка вимагає ще настройки всього силового агрегату авто під новий вихлоп. Без цієї настройки ніяк не обійтися. Для максимального ефекту тюнінгу, слід піддати модернізації двигун, паливну систему, електроніку авто, але це вже інша історія.

Скільки прямоток дає кінських сил при такій комплектації, буде прямо залежати від двигуна авто. В середньому прямоток потужності додає в межах 5-12%, що вже досить багато і можна говорити про збільшення.

Підсумок

Якщо ви хочете змінити звук роботи вашого автомобіля на басовитий, то заміни стандартного глушника на прямоточний буде досить. Часто з такими глушниками йдуть насадки на вихлопну трубу, що додає естетики до вже наявного звуку (відмінний стайлінг). Однак деяка кількість коней додає прямоток тільки в тому випадку, коли модернізації піддається весь вихлоп цілком з подальшим його налаштуванням.

Про автора

admin administratorПодобрать выхлопную систему на любой автомобиль - сайт выхлопных систем