Як зробити глушник для автомобіля своїми руками?

Як зробити глушник для автомобіля своїми руками?

Як зробити глушник для автомобіля своїми руками?Автолюбителі – власники авто досить часто цікавляться, як зробити глушник на автомобіль своїми руками? Відразу варто обмовитися, щоб зробити глушник на авто своїми руками, слід непогано володіти інструментами, електрозварюванням, і мати достатньо вільного часу для його виготовлення. В результаті ви можете отримати економію грошей, але на цьому переваги і закінчуються! І так, що вам знадобитися, щоб зробити глушник на авто?

Що потрібно, щоб самому зробити глушник?

Варіантів стандартних (звичайних) глушників для авто існує величезна кількість з точки зору внутрішньої будови. Сенс будь-якої конструкції глушника зводиться до того, щоб ефективно розбивати, заломлювати і розсіювати звукову хвилю, яка виникає при детонації паливної суміші в камерах згоряння двигуна. Це робиться за допомогою перфорації труб всередині банки глушника, за допомогою перегородок, відбивачів, камер різного об’єму, звукоізолюючого матеріалу і складного «лабіринтового» способу руху відпрацьованих газів.

Як зробити глушник для автомобіля своїми руками?Щоб зробити автомобільний глушник самому, слід використовувати той же принцип. Як варіант, ви можете спробувати повторити конструкцію рідного для вашого автомобіля глушника, швидше за все це буде найвірнішим варіантом. Однак можете придумати і власну конструкцію і зробити глушник на машину свого винаходу, якщо вам не шкода вашого автомобіля.

Основні матеріали для того, щоб самому зробити глушник для автомобіля:

 • лист металу товщиною 1,5-2 мм для банки глушника;
 • труби по діаметру відповідні трубах вихлопної системи вашого авто (діаметр труб залежить від характеристик двигуна);
 • дві торцеві заглушки (зробити самим або замовити у токаря);
 • перегородки всередині глушника, також замовити у токаря, заздалегідь розрахувавши їх конструкцію;
 • інструменти.

Якщо у вас є все необхідне з перерахованого, то ви можете виготовити автомобільний глушник.

Як виготовити автомобільний глушник, етапи?

Щоб зробити глушник для автомобіля, вам слід:

 • відміряти, відрізати і вигнути лист металу під форму банки глушника;
 • виконати перфорацію в трубах всередині банки, це можна зробити дрилем зі свердлами різних діаметрів або невеликими надпілами болгаркою;
 • приварити внутрішню конструкцію труб до перегородок і відбивачив;
 • надіти і заварити зовнішній кожух і торцеві заглушки;
 • приварити кріплення;
 • встановити глушник на машину.

Як зробити глушник для автомобіля своїми руками?Якщо ви все зробили правильно, то ви отримаєте на виході звук трохи голосніше або трохи тихіше, в залежності від якості саморобної конструкції. Якщо зробити глушник автомобіля якісно, ​​то вийде надійна і довговічна деталь з можливістю глушити звук в межах прийнятних стандартів.

Що буде, якщо робити глушники своїми руками?

Якщо зробити автомобільний глушник самостійно максимально наближений за будовою і типорозмірам до оригінального заводського виробу, то даний варіант, мабуть, гідний уваги. Більш того, такий глушитель на авто буде проведений вами з якісних, обраних вами матеріалів. І якщо всі монтажні і зварювальні роботи ви зробили якісно, ​​то можна розраховувати на більш довгий термін експлуатації такої деталі.

Як зробити глушник для автомобіля своїми руками?Якщо ви вирішили зробити автомобільний глушник виходячи з власних фантазій, то ні до чого хорошого це не призведе. Перед тим як розробити і виготовити глушник для авто, будь-який автоконцерн спеціально розробляє конфігурацію, сумарний обсяг вихлопу, його комплектуючі, габарити і форму та інші складові, виходячи з параметрів конкретно взятого двигуна і паливної системи. Вихлоп проходить наладку і оптимізацію на спеціальному обладнанні, його заточують під конкретну модель авто.

Виходячи з цього, якщо ви вирішите зробити самі авто глушник, ви порушите заводську настройку, зміниться величина зворотного тиску вихлопних газів, зміниться обсяг і швидкість наповнення системи вихлопу, і т.д. Такий глушник на автомобіль може вплинути на роботу двигуна, зменшити корисну потужність або збільшити витрату палива, зменшити моторесурс. Хоча негативні наслідки і кілька нівелюються налаштуванням під новий глушник, але це не змінює ризику.

 Чи має сенс зробити глушник для машини?

 Ніякого взагалі! Якщо взяти вартість матеріалів, вартість вашої роботи (витраченого часу) і зіставити з цінами на вже готові глушники стандартної якості, то різниця буде вже дуже незначною, якщо буде. А якщо сюди застосувати і інші ризики, то практичного сенсу щось майструвати своїми руками, просто немає. Купуйте недорого глушник того виробника, якому довіряєте, і просто поставте в систему вихлопу.

Про автора

admin administratorПодобрать выхлопную систему на любой автомобиль - сайт выхлопных систем