Як зробити спортивний глушник на ВАЗ 2106?

Як зробити спортивний глушник на ВАЗ 2106?

Як зробити спортивний глушник на ВАЗ 2106?Спортивний глушник вихлопної системи будь-якого автомобіля має на увазі мінімальний опір при русі згорілого газу по тракту вихлопу. Такий опір виникає в зв’язку з появою зворотного тиску вихлопних газів, що виникає в резонаторі, глушителі і в сполучних трубах, а також в приймальній трубі. Особливо сильно він формується в глушнику і носить назву протитечія.

Спеціальні (спортивні) глушники зводять до мінімуму явище появи протитечії, тому вони звуться прямоточні. Як зробити прямоток на ВАЗ 2106? У вас є два шляхи, і вибір одного з них залежить від вашого вміння і навичок володіння інструментами і зварюванням, наявністю вільного часу і наявністю самих інструментів. В цьому випадку ви можете зробити прямоток своїми руками на ВАЗ 2106. І вартість витратних матеріалів буде мінімальною.

Як зробити спортивний глушник на ВАЗ 2106?Якщо ви віддасте перевагу зробити прямоток на ВАЗ 2106 з заводських фірмових комплектуючих, а також встановити їх на спеціалізованих СТО, то часу і роботи це від вас не зажадає, але буде значно дорожче першого варіанту. Скільки коштує глушник на ВАЗ 2106 в прямоточному, спортивному виконанні? Це буде залежати від вартості прямоточного глушника, матеріалів з яких він виготовлений, а також від фірми його виробництва. Є бюджетні прямотоки вітчизняних виробників, вироблені спеціально під цю модель і марку авто. Але можна вибрати і дорогі брендові прямоточні глушники, виконані з відполірованої нержавіючої сталі, із застосуванням якісних наповнювачів і оригінальних насадок. Таке буде справедливо, якщо поставити прямоток на класику будь-якої моделі.

Як зробити прямоток для ВАЗ 2106 самостійно?

Як зробити спортивний глушник на ВАЗ 2106?Щоб зробити прямоток на класику і ВАЗ 2106 зокрема, вам знадобиться штатний глушитель, шматок труби діаметром рівним діаметру труб глушника, мінеральна вата (найкраще підійде базальтове волокно), інструменти (болгарка, зварювальний апарат, дриль).

Як поставити прямоток на ВАЗ 2106, попередньо зробивши його самостійно:

  • вирізаєте болгаркою частину банки штатного глушника і вирізати всі його внутрішні елементи;
  • берете трубу діаметром, відповідним до труб глушника, робите її довжину рівну довжині банки глушника або трохи більше для полегшення зварювальних робіт;
  • робите в цій трубі отвори, прямі невеликі болгаркою і круглі дрилем, отворів повинно бути досить багато, але без втрати цілісності труби;
  • приварюють цю трубу до банки глушника і з’єднувальних труб;
  • щільно обертаєте трубу мінеральною ватою, слід її закріпити таким чином, щоб перешкодити її видування в процесі експлуатації авто;
  • заварюєте банку глушника назад;
  • залишилося остаточно поміняти глушник ВАЗ 2106 на виготовлений виріб;
  • для естетики можна прикріпити стильну насадку вихлопної труби.

Як зробити спортивний глушник на ВАЗ 2106?Робота досить трудомістка і вимагає професіоналізму в поводженні з інструментами, особливо це стосується зварювального апарату. Однак в результаті можна отримати за максимально низькою ціною глушник краще для ВАЗ 2106, ніж будь-який з куплених, включаючи навіть штатні моделі.

З недоліків такої саморобної конструкції можна вважати ймовірність підвищеного шуму при роботі двигуна, особливо через кілька місяців, коли мінеральна вата перестане в належній мірі гасити звук через видування. Такий же ефект може з’явитися і через нестачу самої конструкції, так як всі процеси створення прямотока виконуються «на око».

Глушник ВАЗ 2106, який купити?

Як зробити спортивний глушник на ВАЗ 2106?Якщо ви зупинилися на покупному варіанті, то у вас є різні варіанти, від виробів еліт класу найвідоміших світових брендів з кращих матеріалів, до недорогих виробів наших виробників. Останні, у випадку з класикою, можуть бути встановлені безпосередньо на штатну систему кріплень і навіть не потребують доопрацювання ні самої вихлопної системи, ні заднього бампера. Від вашого вибору буде залежати, скільки коштує прямоток ВАЗ 2106, а також який бюджет ви готові виділити на таку модернізацію вихлопу.

Завжди пам’ятайте, що справжне і відчутне збільшення потужності дають тільки комплексні зміни всієї вихлопної системи, а також деяких компонентів двигуна, з подальшим взаємним налаштуванням їх один на одного. Звичайна заміна стандартного глушника на прямоточний дає лише зміна звуку. При цьому також слід перевірити подальшу настройку роботи двигуна.

Про автора

admin administratorПодобрать выхлопную систему на любой автомобиль - сайт выхлопных систем