На глушнику або резонаторі з’явився прогар, або в результаті механічного пошкодження з’явилася тріщина в вихлопі. Чи можна глушник заліпити холодним зварюванням при появі такої ситуації? Цілком можливо, єдиний момент, не має сенсу користуватися холодним зварюванням для глушника, якщо він став непридатним від часу. В цьому випадку краще зробити заміну цієї деталі. Однак якщо в нормальному стані прогорів глушник, чим закрити є цілком надійний і недорогий варіант.
За допомогою холодного зварювання можна запаяти глушник, якщо в глушнику утворився невеликий отвір або прогар. Залежно від величини і виду ушкодження глушника є два види холодного зварювання: пастообразне і рідке (поставляється в шприцах). Обома варіантами користуватися не складно.
Якщо ви вирішите глушник заварити холодної зварюванням, то отримаєте:
Холодне зварювання є двоскладного клеєм, розрахованим на роботу в агресивних умовах і при високих температурах. Якщо пошкодження невелике, то заварити глушник холодної зварюванням буде хорошим рішенням.
Щоб відремонтувати прогорівший глушник, слід попередньо підготувати його перед застосуванням холодного зварювання.
Холодне зварювання для глушника, як користуватися:
Важливо пам’ятати, що замазати глушник холодним зварюванням краще при температурі вище 5˚ С, найбільш оптимальною є температура 20˚С. До речі, чим вище температура, тим швидше застигає зварювання. Якщо глушник закрити холодним зварюванням при мінусовій температурі, то наносити його буде важко на місце пошкодження глушника, а застигати воно буде довше. Якщо на вулиці зима, то кращим рішенням буде демонтувати глушник і замазати холодним зварюванням його в теплому приміщенні.
Ремонт глушника за допомогою холодного зварювання доступний і для некваліфікованого початківця механіка. У разі незначної поломки вихлопу, ви цілком можете провести такий ремонт самостійно.
About the author