Чи можна заклеїти глушник холодним зварюванням?

Чи можна заклеїти глушник холодним зварюванням?

Чи можна заклеїти глушник холодним зварюванням?На глушнику або резонаторі з’явився прогар, або в результаті механічного пошкодження з’явилася тріщина в вихлопі. Чи можна глушник заліпити холодним зварюванням при появі такої ситуації? Цілком можливо, єдиний момент, не має сенсу користуватися холодним зварюванням для глушника, якщо він став непридатним від часу. В цьому випадку краще зробити заміну цієї деталі. Однак якщо в нормальному стані прогорів глушник, чим закрити є цілком надійний і недорогий варіант.

Чи можна холодним зварюванням закрити глушник?

За допомогою холодного зварювання можна запаяти глушник, якщо в глушнику утворився невеликий отвір або прогар. Залежно від величини і виду ушкодження глушника є два види холодного зварювання: пастообразне і рідке (поставляється в шприцах). Обома варіантами користуватися не складно.

Якщо ви вирішите глушник заварити холодної зварюванням, то отримаєте:

  • стійке до хімічних і механічних пошкоджень з’єднання після застигання;
  • 120 кг/см² міцності на розрив;
  • робочу температуру 150˚С, для стандартного варіанту зварювання (є високотемпературні спеціальні склади);
  • швидке вирішення проблеми з глушником і по низкій ціні.

Холодне зварювання є двоскладного клеєм, розрахованим на роботу в агресивних умовах і при високих температурах. Якщо пошкодження невелике, то заварити глушник холодної зварюванням буде хорошим рішенням.

Як заварити глушник холодним зварюванням?

Чи можна заклеїти глушник холодним зварюванням?Щоб відремонтувати прогорівший глушник, слід попередньо підготувати його перед застосуванням холодного зварювання.

Холодне зварювання для глушника, як користуватися:

  • ретельно зачищаєте місце нанесення холодного зварювання;
  • знежирюємо його розчинником;
  • наносите кілька холодного зварювання на місце прогара, з шприца або рукою в рукавичці, якщо вона пастообразна;
  • чекаєте близько 1 години поки зварювання застине;
  • поліруете місце заварювання;
  • через 10-20 годин глушник можна експлуатувати (час залежить від вибору холодного зварювання).

Чи можна заклеїти глушник холодним зварюванням?Важливо пам’ятати, що замазати глушник холодним зварюванням краще при температурі вище 5˚ С, найбільш оптимальною є температура 20˚С. До речі, чим вище температура, тим швидше застигає зварювання. Якщо глушник закрити холодним зварюванням при мінусовій температурі, то наносити його буде важко на місце пошкодження глушника, а застигати воно буде довше. Якщо на вулиці зима, то кращим рішенням буде демонтувати глушник і замазати холодним зварюванням його в теплому приміщенні.

Ремонт глушника за допомогою холодного зварювання доступний і для некваліфікованого початківця механіка. У разі незначної поломки вихлопу, ви цілком можете провести такий ремонт самостійно.

Про автора

admin administratorПодобрать выхлопную систему на любой автомобиль - сайт выхлопных систем