Як відремонтувати глушник самому?

Як відремонтувати глушник самому?

Як відремонтувати глушник самому?Якщо ви зіткнулися з поломкою глушника вихлопної системи автомобіля і вирішили усунути її самостійно, то перед початком з’ясування причини поломки слід уточнити деякі моменти. Вам необхідно зрозуміти, коли треба міняти глушник на вашому авто і чи можна відремонтувати глушник взагалі. Справа в тому, що глушник, рівно як і інші компоненти вихлопної системи автомобіля, можна віднести до витратних матеріалів. Термін служби глушника складає від 1 року до 5 років залежно від якості запчастини. Варто відзначити, що деякі моделі глушників можуть прослужити і довше, але це залежить ще і від частоти експлуатації авто.

Глушник знаходиться в агресивних умовах:

  • високі температури;
  • різкі перепади температур, особливо під час дощу або взимку;
  • постійні коливання від двигуна і при русі;
  • механічний вплив від пилу, каменів і інших абразивів, при русі по проїзній частині;
  • сіль і інші реагенти, якими посипають дороги взимку;
  • періодично виникають збої в роботі двигуна, які погано впливають на систему вихлопу.

Як відремонтувати глушник самому?Це все істотно впливає на термін служби глушника. При цьому першим в глушнику страждає банка, а точніше стінки банки. Як правило, стінки банки приходять в непридатність по всій площі, хоч прогар з’являється і в будь-якому одному місці. При виникненні такої ситуації змінювати глушник обов’язково. Також варто поміняти глушник, якщо ви його не змінювали протягом 3-4 років, особливо якщо у вас стоїть звичайна стокова модель запчастини.

Як встановити глушник в автомобілі?

Як відремонтувати глушник самому?Індикатором того, що потрібно міняти глушник авто є збільшення гучності автомобіля при його роботі, аж до неприємного, різкого звуку на низьких частотах. За умови, що свій ресурс встановлений глушник вже виробив по часу. Як замінити глушник самому?

Щоб поміняти глушник вам слід:

  • демонтувати старий глушник, попередньо купивши нові кріпильні компоненти (гумки, прокладки, болтові з’єднання і т.д.);
  • якщо старі кріплення не вдається відкрутити, просто зріжте їх акуратно болгаркою;
  • потім слід замінити глушник, поставивши його на нові кріплення;
  • якщо ви купили якісний аналог заводському глушнику, то істотних проблем з установкою у вас не виникне.

На глушнику не варто економити, краще взяти більш якісну і довговічну модель, яка повністю повторює оригінал і відомого виробника.

Коли можна відремонтувати глушник авто?

Як відремонтувати глушник самому?У разі, коли глушник був замінений не так давно і корозійні процеси не дуже зіпсували стінки банки глушника, але при цьому з’явилася дірка, в цьому випадку можна відремонтувати глушник. Така дірка могла з’явитися в результаті механічної дії, наприклад, при наїзді глушником на яку-небудь перешкоду на дорозі. У такій ситуації можна зробити ремонт глушника.

Кращим варіантом буде заварити отвір, що з’явився. Якщо ви не є фахівцем зі зварювання, або у вас його просто немає, ви можете заклеїти дірку за допомогою спеціального термостійкого герметика. Також часто використовують в подібній ситуації холодне зварювання (багатоскладний клей, розрахований на високі температури). Холодне зварювання найкраще підійде в ситуаціях, коли отвір зовсім невеликий. При використанні герметика або холодного зварювання вам обов’язково потрібно дотримуватися технології їх застосування. Тільки в цьому випадку ви зможете отримати потрібний вам результат і зробити ремонт глушника.

Про автора

admin administratorПодобрать выхлопную систему на любой автомобиль - сайт выхлопных систем