Чи можна фарбувати глушники фарбою?

Чи можна фарбувати глушники фарбою?

Чи можна фарбувати глушники фарбою?Глушник автомобіля, рівно як і резонатор, а також інші компоненти вихлопної системи, схильні до впливу агресивних середовищ. Це все серйозно впливає на їх термін служби, тому виникає цілком резонне питання: як захистити глушник і чи можна фарбувати глушник? Є варіанти глушників, які мають вже захисне покриття у вигляді шару алюмінію або шару цинку, не кажучи про дорогі запчастини з нержавіючої сталі. На них наносити фарбу сенсу особливого немає, а от захистити деталі зі звичайної чорної сталі, цілком можливо.

Серед агресивних впливів, найсильніше надають:

  • перепади температури, особливо в зимовий час;
  • перепади вологості і наявність вологи в вихлопі;
  • солі і реагенти, що забезпечують танення льоду і снігу на дорогах взимку, вони руйнують деталі вихлопу авто;
  • невеликі механічні пошкодження (від невеликих каменів, сміття і т.д.);

Якщо пофарбувати глушник авто від цих чинників, можна захистити на час вихлопну систему.

Як захистити глушник від корозії?

Чи можна фарбувати глушники фарбою?Щоб отримати більш-менш ефективний варіант захисту вихлопу, слід чітко визначити, чим пофарбувати глушник автомобіля. Для цього слід взяти якісну жаростійку фарбу. Температура глушника може виявитися більше 100 С, а колектора і всі 600-700 С, якщо покривати фарбою не тільки глушник, то це треба врахувати! До речі, саме такою фарбою фарбують глушники на деяких заводах-виробниках.

Яку фарбу взяти, вибір залишається за вами, тому що чим пофарбувати автомобільний глушник, є безліч варіантів на ринку і безліч виробників.

Чи можна фарбувати глушники фарбою?І так, перед тим як фарбувати глушник слід:

  • ретельно зачистити поверхню глушника;
  • глушник обробити перетворювачем іржі;
  • змити перетворювач іржі водою або ретельно видалити її дрантям;
  • знежирити розчинником (важливий момент);
  • заґрунтувати;
  • пофарбувати глушник, при цьому наносити жаростійку фарбу, бажано з пульверизатора, щоб мінімізувати бульби.

Якщо пульверизатора у вас немає, то можна фарбувати глушник і звичайною кистю, якщо робити це акуратно.

Чи потрібно фарбувати глушник?

Чи можна фарбувати глушники фарбою?На заводах виробниках фарбою фарбують глушники, щоб надати їм товарного вигляду, і щоб до моменту продажу вони виглядали презентабельно. Як тільки глушник встановлюється, то його поверхні потрапляють під дію агресивних умов і шар фарби досить швидко зникає. Слід також врахувати, що при установці шар фарби страждає від невеликих подряпин або зварювальних робіт, що фактично зводить нанівець такий захист.

Внутрішня частина глушника не має покриття фарбою і отримує вплив корозії і температури безпосередньо, тому захист тільки зовнішніх поверхонь фарбою не виглядає надто ефективним.

Не дивлячись на все це шар фарби, правильно накладений на зовнішню поверхню глушника, все ж захищає його якийсь час, і цей захист цілком може дещо збільшити час роботи деталі.

Фарбувати глушник чи ні, вирішувати тільки вам. Якщо ви хочете, щоб глушник або будь-який інший компонент вихлопної системи автомобіля служив вам довго, то вибирайте якісні деталі тих виробників, яким довіряєте.

Про автора

admin administrator



Подобрать выхлопную систему на любой автомобиль - сайт выхлопных систем