Як вигнути трубу глушника?

Як вигнути трубу глушника?

Як вигнути трубу глушника?Якщо ви вирішили провести ремонт вихлопної системи свого автомобіля самостійно, поміняти глушник на авто, або ж встановити універсальні компоненти, то можете зіткнутися з необхідністю зігнути трубу глушника. Яким чином це можна здійснити? Є кілька варіантів, які залежать ще й від величини кута, на якій слід зігнути трубу.

Варіанти, як зігнути трубу для глушника

Самому замінити глушник з необхідністю згину труби системи вихлопу можна різними способами. При цьому слід врахувати, що кут такого вигину може бути різним.

Ось найпоширеніші варіанти вигину труби для глушника:

  • за допомогою механічної деформації труби на потрібний кут;
  • за допомогою нагрівання труби газовим зварюванням і подальшим вигином;
  • за допомогою спеціального обладнання.

І так, розглянемо переваги і недоліки методів.

Як вигнути трубу глушника?Звичайна механічна деформація проводиться за допомогою фіксації труби до місця вигину, а потім проводиться її вигин. Це найгірший спосіб, так як великий шанс зробити розрив і псування труби. При такому варіанті на внутрішньому радіусі вигину обов’язково утворюється «гармошка», що зменшить робочий ресурс труби. Такий спосіб може бути виправданий в тому випадку, коли потрібно зігнути трубу глушника на невеликий градус.

За допомогою нагрівання газовим зварюванням і гнуться труби, якщо вони виготовлені зі звичайної чорної сталі. Але тут товщина труб в системі вихлопу досить мала, тому цю процедуру потрібно проводити акуратно. Якщо ви маєте справу з нержавейкой або сталлю із захисним покриттям, то такий спосіб не підійде.

Щоб зігнути трубу на 30, 45, 60 або 90 градусів, кращим варіантом буде використання спеціального обладнання. Є гідравлічні верстати, які дозволяють акуратно і з великою точністю зігнути трубу. При цьому сам кут буде плавним, що дуже важливо для вихлопної системи, так як не повинно бути зайвих перешкод течії відпрацьованих газів при працюючому двигуні. Крім гідравлічних верстатів є їх механічні аналоги, які також вимагають спеціального оснащення.

Альтернативи згину труб глушника

Як вигнути трубу глушника?Для тих, хто вирішив зробити ремонт глушника своїми руками, можна також скористатися альтернативами простому вигину труб.

Ось найпростіші рішення:

  • покупка штатних сполучних компонентів, розроблених спеціально під вашу марку, модель, тип і потужність двигуна вашого автомобіля. В цьому випадку самостійне доопрацювання не потрібно, достатньо провести монтаж таких труб;
  • використання сполучних перехідників, які вже мають потрібний вам кут, виставлений з великою точністю. В цьому випадку вам буде потрібно приварити прямі ділянки до цих перехідникам.

Як бачите зігнути трубу системи глушника можна різними способами. Якщо ви робите капітальний ремонт вихлопної системи свого автомобіля, то вам правильніше було б звернутися до професіоналів, у яких є все необхідне обладнання для проведення ремонту належним чином.

Про автора

admin administratorПодобрать выхлопную систему на любой автомобиль - сайт выхлопных систем