Як правильно заварити глушник?

Як правильно заварити глушник?

Як правильно заварити глушник?Якщо в глушнику вихлопної системи автомобіля утворилася тріщина (у банки або в сполучних трубах), то можна заварити глушник, однак тут є деякі обмеження. І не у всіх випадках є можливість заварити глушник. Також дуже важливо вибрати правильно тип зварювального апарату. І так, почнемо з того, що визначимося в яких випадках застосування зварювання виправдано, і чи можна заварити глушник в принципі.

Ситуації, коли заварити глушник не можна

Якщо глушник вихлопу отримав пробій в результаті наїзду на перешкоду або в результаті механічних пошкоджень, але при цьому він сам залишається в хорошому стані і зберігає товщину стали на всіх ділянках поверхні, то в цьому випадку використання зварювання виправдано.

Як правильно заварити глушник?

Якщо глушник піддався корозійних процесів, в ньому утворився прогар, а сам глушник вже кілька років використовувався без заміни, то в цьому випадку заварювати його не має сенсу, якщо взагалі це вийде. Тут найпростішим рішенням буде повна заміна глушника на новий, тим більше що його вартість не настільки велика, щоб намагатися відновити або продовжити життя старої деталі. Залишкова товщина стали в старому глушнику може і не дозволити ефективно заварити його.

Яким зварюванням варять глушники?

Чи можна варити глушник електрозварюванням? Якщо ви є дуже досвідченим зварювальником, і готові витратити багато часу, то ви можете спробувати заварити глушник електрозварюванням. В цьому випадку слід глушник варити електрозварюванням тільки точково і без руху електрода, а це займе дуже багато часу. Тут мова йде про ремонт банки глушника, на сполучних трубах сталь товща, а тому застосування такого типу зварювання допустимо. Якщо у вас немає хорошого досвіду, щоб заварити глушник електрозварюванням, то не варто і пробувати. Ви майже зі 100% гарантією зіпсуєте цю деталь вихлопної системи.

Як правильно заварити глушник?Варять глушники полуавтоматом. При цьому також важливо мати достатній досвід. Якщо ви сумніваєтеся в своїх силах, то дізнатися, скільки коштує заварити глушник в найближчій СТО, не складає труднощів. Краще довірити це професіоналам.

Як заварити глушник авто?

Перед проведенням зварювальних робіт, вам слід підготувати латку, а також очистити поверхню на місці майбутніх зварювальних робіт. Яким електродом варити глушник? Краще варити глушник електродом діаметром в 2 мм., Якщо є електрод діаметром 1,6 мм., то ще краще. Струм на зварювальному апараті виставляється під відповідний електрод.

І так, етапи, необхідні щоб заварити глушник:

  • підготовка поверхні, де планується проведення зварювальних робіт;
  • підготовка латки на пошкоджену ділянку глушника;
  • видалення ушкодженої ділянки глушника, за габаритами рівними величині латки;

Як правильно заварити глушник?(Пам’ятайте! Перед проведенням зварювальних робіт, обов’язково потрібно вимкнути запалення авто і від’єднати клеми акумулятора.)

  • зварювання напівавтоматом слід вести з відривом дуги, а сам шов накладати від більш товстої до тонкої по товщині стали;
  • після накладення шва важливо перевіряти його на наявність пір, якщо вони є, то слід повторити зварювання на цьому місці;
  • після закінчення зварювання слід видалити окалину, а також зачистити місце зварного шва наждачним папером.

Чи є альтернативні варіанти?

Як правильно заварити глушник?Якщо у вашого глушника з’явився прогар або утворилася тріщина, але ви плануєте через якийсь час міняти цю деталь. То рішення заварити глушник дуговим зварюванням може бути не єдиним. Як тимчасовий захід цілком згодиться і холодне зварювання. Холодне зварювання являє собою двусоставний клей, розрахований після висихання на експлуатацію при високих температурах. А це ідеально підходить для глушника. Дуже можливо, що його використання буде і дешевшим, швидким в ремонті і довговічним рішенням.

Про автора

admin administratorПодобрать выхлопную систему на любой автомобиль - сайт выхлопных систем