Запчастини на вихлопну систему автомобілів Рено

Запчастини на вихлопну систему автомобілів Рено

Запчастини на вихлопну систему автомобілів РеноЛегкові автомобілі і пікапи компанії Renault дуже популярні у нас в країні. Деякі авто досить довго експлуатуються, в зв’язку з чим виникає потреба в заміні компонентів вихлопної системи. Який купити глушник або резонатор на одну з популярних моделей Рено у нас в країні, які є пропозиції на ринку, скільки коштує глушник Рено Меган, скільки коштує глушник Рено Сімбол і на інші моделі.

Особливо це стосується автомобіля, який останнім часом користується великою популярністю у нас в країні за співвідношенням якості та ціни, мова йде про Renault Logan. Питання, скільки коштує глушник на Рено Логан, і як його замінити теж є нагальним. Варто розглянути все це трохи детальніше, але не конкретно по кожній моделі, а в якості корисної інформації про тенденції ринку для цієї марки автомобілів.

Як замінити глушник на Рено?

Заміна глушника на одній з популярних моделей автомобілів Рено носить універсальний характер. Тобто принцип діє уніфікований.

Зняти глушник на Рено можна наступним чином:

  • відкручуються болтові з’єднання на хомуті, що з’єднує труби резонатора і глушника;
  • потім глушник знімається з підвісів;
  • новий глушник встановлюється в вихлопну систему по зворотному сценарію, спочатку вішається глушник на підвіси для фіксації, а потім затискається хомут.

Запчастини на вихлопну систему автомобілів РеноЯкщо відкрутити болтові з’єднання важко, то болти можна зрізати болгаркою, а потім замінити їх на нові. Також для полегшення відкручування можна використовувати рідину типу ВД 40 або нагрів.

Стан гумових підвісів обов’язково необхідно перевірити, якщо вони старі і частково пошкоджені, то їх слід замінити. Також перед фіксацією хомута місце з’єднання можна промазати термостійким герметиком для усунення появи можливих щілин.

Принцип кріплення глушника вихлопна система Рено має однотипний в більшості моделей, проте сам глушник для кожної моделі має свою окрему геометричну конфігурацію і типорозміри.

Вартість і варіанти глушників для автомобілів Renault

Як замінити глушник на Рено ми розглянули, а ось скільки буде коштувати нова запчастина і які варіанти є на ринку, ми розглянемо тут. Для легкових автомобілів і пікапів різних моделей Рено на нашому ринку в переважній більшості випадків пропонуються польські запчастини для вихлопної системи.

Є українські аналоги, але вони зустрічаються досить рідко і мають не особливо гарну якість.

Польські деталі мають дві переваги:

  • вони виготовляються з алюмінізованої сталі, що дає можливість збільшити термін експлуатації виробу за рахунок захисту від корозії;
  • вони точно повторюють типорозміри і конфігурацію оригінальних деталей, це дає можливість встановлювати їх в вихлопну систему без доробок і під штатну систему підвісів і кріплень.

Запчастини на вихлопну систему автомобілів РеноТакі запчастини є в наявності. Ціна за глушник коливається в районі 42 доларів (ціна приведена в доларах, щоб уникнути похибки коливання національної валюти, до якої вона схильна значною мірою).

Є також можливість для вашого автомобіля Рено поставити замість старого, що вийшов з ладу глушника, універсальну запчастину. Однак для цього необхідно буде проводити зварювальні роботи і підганяти універсальний глушник під систему кріплення авто. Такі глушники можна знайти досить хорошої якості. Універсальні глушники мають ціну в 2 рази меншу, ніж польські аналоги. Питання більш складним стає саме в їх монтажі. Але якщо вас це не лякає, то можна заощадити на ремонті в такому випадку.

Про автора

Сергей Гуйда administratorПодобрать выхлопную систему на любой автомобиль - сайт выхлопных систем