Заміна глушника на Кіа Спектра (Kia Spectra)

Заміна глушника на Кіа Спектра (Kia Spectra)

Заміна глушника на Кіа Спектра (Kia Spectra)Наскільки легко можна зробити заміну глушника на легковому автомобілі Kia Spectra самостійно? Скільки коштує поміняти на Кіа Спектра вихлопну систему, якщо робити заміну глушника і резонатора? Скільки коштує глушник на Кіа Спектра окремо? На цих питаннях можна зупинитися детальніше. Це особливо актуально, якщо ви самі намагаєтеся знайти заміну деталі, а також плануєте встановити її в ваш автомобіль.

Заміна глушника на Кіа Спектра

Перед тим, як почати демонтаж старого глушника, вам необхідно запастися необхідними запчастинами. Це не тільки глушник, відразу беріть запасний комплект гумових підвісів, нові прокладки, а також нові болтові з’єднання, які скріплюють труби резонатора і глушника через муфтове з’єднання.

Порядок демонтажу глушника наступний:

  • розкручуєте болти на муфті;
  • знімаєте глушник з підвісів;
  • все, можна ставити новий глушник в вихлоп.

Заміна глушника на Кіа Спектра (Kia Spectra)Тут є підводні камені, саме тому ми рекомендуємо купити нові болти і гумові підвіси. Болтові з’єднання можуть сильно прикипіти. Простіше зрізати їх болгаркою, ніж намагатися відкрутити. У деяких ситуаціях рідина ВД 40 або нагрів навіть не допомагають. Болти і гайки коштують недорого, є сенс поставити потім нові.

Тепер підводні камені з приводу гумових підвісів. Коли дані підвіси одягаються, вони проходять через кріплення з потовщенням на кінці. Це потовщення не дозволяє підвісу злетіти під час їзди і роботи двигуна. Так ось, бувають труднощі при спробі зняти старий підвіс з цього потовщення. Тут простіше його просто зрізати.

Міняти гумові підвіси глушника необхідно, щоб знос старих не привів до псування самої деталі. Саме тому необхідно купити комплект нових.

Прокладки сполучні 100% необхідно міняти. Тут покупка нових повністю виправдана.

Установка нового глушника проходить у зворотній послідовності. Щоб було менше проблем з кріпленням глушника до муфти, не на всі підвіси відразу вішайте глушник.

Скільки коштує глушник Кіа Спектра?

На нашому ринку запчастини вихлопної системи до даного корейському автомобілю купити ще можна трьох типів:

  • українського виробництва зварного типу з чорної сталі не дуже хорошої якості, як правило;
  • польські вироби з алюмінізованої сталі (сталі, покритої шаром алюмінію для захисту від корозії);
  • корейські запчастини.

Заміна глушника на Кіа Спектра (Kia Spectra)У цьому списку є свої труднощі. Вітчизняні виробники зняли з продажу глушники на цю модель авто, хоча знайти ще відповідну деталь можна. З огляду на старість автомобіля, корейські запчастини також практично не потрапляють на наш ринок. Хоч ціна на них була вище українських чи польських деталей, але якість була прийнятної.

Польські вироби мають хорошу ціну, але і тут є заковика. Якщо вам необхідно купити новий резонатор на Кіа Спектра, то це можна зробити без труднощів. А ось виробництво глушників на цю модель авто зняли з виробництва і в Польщі. Так що залишається останній варіант, але він буде відрізнятися цілком пристойною якістю.

Йдеться про встановлення універсального, придатного для Kia Spectra глушника. Проблема в тому, що вам доведеться мати справу зі зварювальними роботами, а також підганяти кріплення під муфту і підвіси для вашого нового універсального глушника. Крім самої роботи, такий підхід досить економічний з точки зору витрат.

Про автора

Сергей Гуйда administratorПодобрать выхлопную систему на любой автомобиль - сайт выхлопных систем