Як замінити глушник на Шевроле Ланос?

Як замінити глушник на Шевроле Ланос?

Як замінити глушник на Шевроле Ланос?Якщо глушник вихлопної системи автомобіля вийшов з ладу, або його пора міняти по часу, в цій статті ми вам розповімо, як поміняти глушник на Ланосі самостійно. Варто зазначити, що замінити глушник Ланос не складно, з цим цілком може впоратися навіть початківець автомеханік. Єдине, що вам потрібно, мінімум інструментів і, звичайно, бажання.

Якщо дивитися, з чого складається вихлопна система Ланоса, то глушник буде розташовуватися в самому кінці, в задній частині автомобіля. Вихлопну трубу глушника можна бачити з-під заднього бампера.

І ще, зупинятися на питанні, як влаштований глушник Ланоса всередині банки, ми також не будемо. Із зовнішнього боку глушник складається з банки, і двох з’єднувальних труб. Одна закінчується фланцем, за допомогою якого глушник з’єднується з резонатором, а друга закінчується вихлопною трубою.

Як поміняти глушник на Ланосі?

Як замінити глушник на Шевроле Ланос?Щоб замінити глушник на Ланосі, вам слід купити новий, це очевидно, а також придбати прокладку, яка використовується на місці з’єднання труб глушника і резонатора. Також слід купити нові кріпильні гумки, особливо якщо ви їх давно не міняли.

Щоб поміняти глушник на Ланосі Шевроле, вам слід:

  • відкрутити фланець, що з’єднує глушник з резонатором. Фланець з’єднаний двома болтами, якщо вони важко відкручуються, то попередньо обробіть їх рідиною ВД-40;
  • зніміть три гумки підвісу глушника, все старий глушник демонтований;
  • візьміть новий глушник і підвісьте на кріпильні гумки, якщо нові гумки йдуть туго, можете їх трохи змастити тією ж ВД-шкою;
  • встановіть нову прокладку на фланці кріплення і затягніть болти;
  • все новий глушник встановлений.

Як бачите, самостійно зробити заміну глушника не так і складно. Єдина складність може бути в відкручування болтового з’єднання. Якщо за допомогою рідини не вийде відкрутити, спробуйте нагріти болти.

Про автора

Сергей Гуйда administratorПодобрать выхлопную систему на любой автомобиль - сайт выхлопных систем