Як зробити прокладку для глушника?

Як зробити прокладку для глушника?

Як зробити прокладку для глушника?Досить поширена ситуація, особливо для власників іномарок, коли виходить з ладу, а точніше просто розвалюється стара прокладка системи глушника, а нову дістати, просто так не виходить. Особливо така ситуація характерна для сполук колектор – приймальня труба, або резонатор – глушник, а також в інших місцях вихлопної системи автомобіля. Як з’єднати дві труби глушника за допомогою саморобної прокладки? Тут мова піде швидше про це, які є рішення, адже це спосіб заощадити і вирішити проблему.

Прокладка глушника піддається серйозним температурним і коливальним навантаженням, а також підвищеної вологості та інших негативних факторів, тому зношується з часом і досить швидко. Часто прокладки системи глушника йдуть в армованому виконанні (з металевим посиленням), саме тому саморобна прокладка повинна бути виконана з відповідного матеріалу. І так, перейдемо до пункту, як зробити прокладку на глушник, а також з чого її можна зробити?

Прокладка на глушник своїми руками

Як зробити прокладку для глушника?Ми пропонуємо вам варіант прокладки, вирізаний з пресованого або армованого азбесту. Такий варіант досить довго зможе прослужити вам, від 30 до 50 км. пробігу, а можливо і більше. Відразу варто обмовитися, що рідна фірмова прокладка буде значно краще, але якщо у вас виникла проблема її дістати і купити, то такий варіант заміни цілком підходящий. І ще, якщо закрутити з’єднання труб глушника без прокладки, то буде сильний скрип і шум, а також знос металу в місці з’єднання, тому наявність прокладки обов’язково.

Як зробити прокладку глушника:

  • відміряємо геометричні розміри місця з’єднання і місця кріплення;
  • вирізаємо прототип прокладки за формою і діаметром з паперу;
  • прикладаємо паперовий варіант до листу пресованого або армованого азбесту і вирізаємо в точній відповідності;
  • під час вирізання слід стежити за тим, щоб азбест не розколовся;
  • потім, зачищаємо місце майбутнього з’єднання;
  • встановлюємо нашу прокладку і щільно її притискаємо болтовим з’єднанням.

Як зробити прокладку для глушника?З’єднання готове, можна на якийсь час забути про проблему. Щоб прокладку було простіше встановлювати, ви можете попередньо обробити її термостійким герметиком. Герметик також допоможе зафіксувати прокладку під час стикування двох труб глушника. Є варіанти установки двох труб тільки на герметик, який слід наносити в кілька шарів, але цей варіант може призвести до появи скрипу. Такий скрип стане результатом тертя двох металевих поверхонь під час руху авто на купині або вибоїнах.

Азбест пресований або армований спеціальною металевою сіткою має відмінні температурні показники експлуатації, він швидко не вигорить, а також є досить міцним матеріалом. Варіант прокладки трудомісткий, але точно бюджетний.

Про автора

Сергей Гуйда administratorПодобрать выхлопную систему на любой автомобиль - сайт выхлопных систем