Як почистити глушник автомобіля, і чи потрібно це робити?

Як почистити глушник автомобіля, і чи потрібно це робити?

Як почистити глушник автомобіля, і чи потрібно це робити?Якщо ви досить часто використовуєте свій автомобіль і давно не звертали увагу на вихлопну систему, то цілком можливо, що незабаром ви зіткнетеся з питаннями її ремонту. Однією з проблем тривалої роботи вихлопної системи є її засмічення. Ознаки, що вихлопна система засмітилася прості, автомобіль на певних оборотах або режимах їзди не видає потрібну потужність.

Що може служити засміченням вихлопної системи і глушника:

  • вийшов з ладу або спечений від нештатної роботою двигуна і температури каталізатор (каталітичний нейтралізатор);
  • зламалися від часу і температури елементи і перегородки всередині банки глушника, які погіршують відчутно прохідність вихлопних газів.

Решта варіантів засмічення системи вихлопу не є критичними.

Як почистити глушник автомобіля?

Єдиний і найефективніший спосіб чистки глушника або проблем з каталізатором – це їх заміна на нові. Чистити глушник не потрібно, так як він працює в режимі постійних вібрацій, перепадів температури і тиску відпрацьованих газів при роботі двигуна, що дозволяє видувати зайву накопичену сажу за межі авто. При критичних несправностях внутрішньої частини банки глушника, повна заміна буде єдино вірним рішенням.

Є в мережі інтернет багато рекомендацій з приводу чистки глушника, але при цьому відсутня доцільність таких дій, особливо, коли внутрішні труби і сам глушник намагаються чистити миючими засобами. Сенсу в цих діях немає!

На завершення варто сказати, що чищення та миття вихлопної системи зсередини не передбачене автовиробниками. А зовнішня чистка не має сенсу, так як при першій же негоді або простому виїзді вона знову забрудниться. Якщо ви стурбовані цими питаннями, то краще пофарбувати глушник зовні термостійкої фарбою, ніж намагатися його чистити всередині.

Про автора

Сергей Гуйда administratorПодобрать выхлопную систему на любой автомобиль - сайт выхлопных систем