Для чого потрібна гофра на глушник?

Для чого потрібна гофра на глушник?

Для чого потрібна гофра на глушник?Багато власників автомобілів, хто замислював капітальний ремонт вихлопної системи, часто задаються питаннями «Для чого служить гофра глушника?» і «Гофра глушника що це?». Почнемо, мабуть, з другого питання, і відповідь на нього автоматично нас приведе до розуміння того, навіщо цю деталь встановлюють в вихлопну систему автомобіля.

Гофра для глушника, що це?

Гофра глушника є гофрована трубка з металу, захищена зовні опліткою, виготовленої з нержавіючої сталі. Іноді зустрічаються конструкції гофри, що містять таку ж оплітку всередині, що дозволяє захистити Для чого потрібна гофра на глушник?гофровану трубку і зсередини і зовні, правда такий варіант деталі буде коштувати дорожче. По обох кінцях гофра для глушника має трубки, які служать для приварювання (закріплення) виробу до трубопроводу вихлопної системи. Якщо подивитися на будову такої деталі, то відразу стане зрозуміло, гофри глушника для чого потрібні. Адже вони мають певну гнучкість, що є їх головною властивістю і приносить чималу користь у системі вихлопу.

Гофри можуть встановлювати в різних місцях вихлопної системи.

Найбільш поширені місця установки:

  • відразу після колектора (приймальні труби);
  • перед резонатором (часто замість каталізатора);
  • перед глушником.

І у всіх випадках такий вироб буде грати одну і ту ж роль, але з різними акцентами, які залежать від місця монтажу. Важливо відзначити, гофра є герметичною!

Гофра глушника для чого потрібна?

Гофра для глушника грає відразу кілька корисних ролей у вихлопній системі автомобіля.

Вона дозволяє:

  • зменшити і частково компенсувати коливання, що передаються від двигуна на вихлопну систему;
  • зменшити і частково усунути коливання, що виникають під час руху автомобіля;
  • зробити вихлопну систему більш гнучкою (рухомою), що істотно полегшує монтаж компонентів глушника, особливо при установці універсального або прямоточного вихлопу;
  • збільшити термін експлуатації деталей вихлопу і кріпильних елементів в ній.

Для чого потрібна гофра на глушник?Залежно від точки установки гофри глушника в системі вихлопу, саме там і буде досягатися велика рухливість і максимальна компенсація коливань. Всі перераховані властивості вказують на те, що можна використовувати гофру глушника, як елемент тюнінгу глушника.

Гофра для глушника, яку вибрати?

Якщо ви вирішили купити гофру глушника на свій автомобіль, то вибирайте виріб хорошої якості і відомого виробника. На цю деталь припадають досить великі механічні і температурні навантаження, тому її термін служби буде прямо залежати від якості її виготовлення. Обшивка гофри повинна бути зроблена з якісної нержавіючої сталі, Для чого потрібна гофра на глушник?уважно вивчіть гофру, яку вибираєте, обплетення не повинно містити ушкоджень. Ви можете вибрати гофру з подвійною (внутрішньої і зовнішньої) опліткою, або тільки з зовнішньої опліткою, це буде залежати від суми грошей, яку ви готові витратити на цей компонент вихлопу.

При покупці вам слід зрозуміти, як вибрати гофру глушника? Тут дана деталь повинна точно відповідати вашому авто, а точніше вихлопній системі вашого авто.

Ось параметри, на які важливо звернути увагу, при виборі гофри:

  • діаметр приєднувальних труб;
  • загальну довжину вироба;
  • якість обплетення.

Не залежно від автомобіля, в вихлопну систему якого ви плануєте встановити гофру глушника, в будь-якому випадку вона буде корисна. Її ставлять в стоковий (базовий), універсальний і прямоточний (спортивний) вихлоп.

 

Не зависимо от автомобиля, в выхлопную систему которого вы планируете установить гофру глушителя, в любом случае она будет полезна. Ее ставят в стоковый (базовый), универсальный и прямоточный (спортивный) выхлоп.


Гофра глушника автомобіля – Підібрати

Стронгери (пламегасителі) – Підібрати

Универсальні пламягасителі в колектор – Підібрати


Про автора

admin administratorПодобрать выхлопную систему на любой автомобиль - сайт выхлопных систем