В Україні стали продаватися глушники Bosal, подробиці

В Україні стали продаватися глушники Bosal, подробиці

Вихлопні системи бельгійської компанії Bosal відомі більшості автовласників, хто цікавиться пошуком якісних комплектуючих, витратних матеріалів та запчастин для своїх автомобілів. Босал це один зі світових лідерів з виробництва і постачання систем глушників в повному комплекті на автомобільне першовиробництво по всьому світі. Дана фірма не раз ставала володарем престижного звання «Кращого постачальника року» на підприємства GМ. Свої вироби вона поставляє і на заводи, і автомагазини Європейського Союзу.

У нас в країні глушники та інші компоненти фірми Босал можна було знайти тільки у б/у варіантах, привезені з Європи або на розбиранні. Однак дана ситуація змінилася, і тепер у наших автовласників є можливість використовувати і купувати якісні комплектуючі системи вихлопу за хорошою ціною.

Відмінні риси глушників Босал

Звідки з’явилися в продажу глушники Bosal? Дана компанія відкрила виробничу лінію в Україні. Мета відкриття, виробництво систем вихлопу для клієнтів компанії. Одним з напрямків діяльності фірми у нас в країні, виробництво компонентів вихлопної системи для популярних у нас автомобілів.

Зараз можна купити глушник Bosal на Daewoo (Деу), Chevrolet (Шевроле) і навіть на Таврію. З’являються запчастини і на популярні у нас в країні іномарки.

Якими особливостями володіють глушники Босал:

  • обов’язкове застосування алюмінізованої сталі (сталі з покриттям всіх поверхонь шаром алюмінію, так досягається захист від корозії та інших впливів, що руйнують метал);
  • точність габаритних і настановних розмірів;
  • можливість використовувати рідні системи кріплень і підвісів;
  • хороші ціни за рахунок вітчизняного виробництва.

Термін служби глушника, резонатора і інших елементів вихлопу цього бренду більше п’яти років за нормальних умов експлуатації автомобіля. Це є явною перевагою на тлі запропонованої вартості.

Де купити глушники та резонатори Bosal?

Купити глушник Босал ви вже можете через інтернет. Зокрема, дана продукція пропонується в інтернет-магазині «Глушители.ЗП». Це можливість скористатися хорошою за якістю продукцією відомого бренду.

Саме замовлення глушника Bosal робити необхідно, якщо він підходить під характеристики вашого автомобіля. Тут важливо враховувати:

  • марку, модель і покоління моделі авто;
  • рік випуску;
  • тип кузова або його модифікацію;
  • параметри двигуна (потужність, обсяг і т.д.);
  • тип паливної системи.

Дані запчастини спеціально виробляються під конкретні авто. Але це універсальне правило, яке стосується і будь-яких інших виробників.

Про автора

Сергей Гуйда administratorПодобрать выхлопную систему на любой автомобиль - сайт выхлопных систем