Скільки коштує ремонт глушника на ВАЗ 2114?

Скільки коштує ремонт глушника на ВАЗ 2114?

Вихід з ладу глушника або іншого елемента вихлопної системи це завжди неприємність. І не тільки тому, що доведеться витрачатися на ремонт і покупку нових запчастин. Часто поломка глушника супроводжується неприємним звуком, особливо гучним і різким при наборі швидкості або збільшенні обертів двигуна.

У цьому світлі варто розглянути питання, скільки коштує установка глушника, які бувають види бюджетного ремонту вихлопу? Який резонатор поставити на ВАЗ 2114, як вибрати банку глушника і скільки коштує приймальня труба на ВАЗ 2114?

Ознаки поломки глушника або чому глушник гарчить?

Як зрозуміти, коли пора міняти глушник? Від якості встановленої деталі залежить і її справний термін експлуатації, тому сказати, що даний глушник відпрацював свій вік просто тому, що його давно не міняли, це невірний підхід. Найчастіше поломка дає про себе знати, коли прогорів глушник. У цьому випадку звук роботи мотора стає особливо неприємним і різким. Або ж глушак зовсім відвалився, наприклад, через наїзд на перешкоду і удару по ньому.

Якщо відвалився глушник, чи можна їздити? Тут відповідь однозначно не можна по ряду причин, одна з яких потрапляння вашого авто на штраф майданчик, особливо якщо мова йде про бензиновий двигун. З дизелем буде все не настільки критично, але все ж глушник міняти треба терміново і в цьому випадку.

Деякі ефекти, будь то білий дим з глушника, коли газуешь, або глушник чорний стає. Все це не відноситься до поломки вихлопної системи і відноситься до несправностей двигуна, запалювання або паливної системи.

Іноді потрібно просто розтопити лід в глушнику, якщо мова йде про зиму і досить сильні морози. У цьому випадку теж про поломку вихлопу мови не йде, а сама проблема усувається не складно звичайним нагріванням.

Поломка глушника виникає як результат появи прогара або отвору в вихлопному тракті. В цьому випадку змінюється звук від автомобіля. Як знайти, де пропускає вихлопна система? Для цього необхідно загнати авто на яму. У більшості випадків візуального огляду вистачає, щоб визначити місце несправності. Іноді допомагає включення двигуна і часткове обмеження виходу відпрацьованих газів з вихлопної труби. У місці прогара вихід газів буде інтенсивніше себе проявляти.

Поломкою також вважається деренчання і збільшений рівень шуму. Чому глушник деренчить, але при цьому не гарчить? В цьому випадку перегоріли і розсипалися перегородки всередині банки глушника. Така ситуація однозначна заміна цієї деталі.

Для цієї моделі авто характерна проблема, коли резонатор зачіпає кузов ВАЗ. Якщо ви зіткнулися з таким утрудненням, його необхідно в обов’язковому порядку усунути. Зробити це можна за допомогою корекції сполучних труб. Контакт кузова з резонатором, це постійні удари і зменшення терміну життя самого резонатора, не кажучи про шкоду такого ефекту для кузова.

Як полагодити глушник?

Найчастіше ніяк, потрібна повна заміна, особливо якщо цю деталь давно не міняли. Однак є варіанти герметизації прогара за допомогою рідкого зварювання, спеціального термостійкого клею або бандажа, але це тільки тимчасовий захід. Що таке бандаж глушника? Це спеціальна термостійка обмотка банки глушника, яку встановлюють з метою ліквідації прогара. Бандаж особливо ефективний для тих випадків, коли звичайна сварка вже не допоможе через занадто сильний знос металу.

Якщо сполучні труби знаходяться в хорошому стані, цілий і герметичний фланець глушника, а вийшла з ладу тільки банка глушника, то замінити окремо можна тільки її, особливо якщо ви дружите зі зварювальним апаратом і болгаркою, і вони є у вас в гаражі.

Скільки коштує банка на глушник в якості окремої запчастини? Приблизно в 1,5 рази дешевше глушника повністю в зборі для ВАЗ 2114. В вартість не входять труби і кріплення, звідси і менша ціна. Така банка носить назву універсальний або ремонтний глушник.

Як встановити універсальний глушник:

  • демонтується старий глушак;
  • болгаркою зрізається банка старого глушника;
  • зачищаються місця майбутнього кріплення нової банки на трубах;
  • герметично приварюється ремонтний глушник до труб;
  • приварюються кріплення для підвісів глушника;
  • нова система ставиться назад.

Поставити універсальний глушитель іноді більш приваблива ідея, особливо якщо ви виберете якісну запчастину на заміну, і весь комплекс робіт проведете правильно. Це однозначна економія грошей.

Часто до такої заміни вдаються на станціях технічного обслуговування. Адже гарантовано вибрати потрібну запчастину для конкретної модифікації і марки авто не завжди представляється простим завданням. В цьому випадку універсальний глушитель або резонатор буде раціональним рішенням, в тому числі і за ціною.

Якщо ви хочете замінити і сполучні труби з кріпленням у вихлопній системі, то можна купити оригінальну деталь. Під оригінальною запчастиною слід розуміти вироби, за типорозмірами та методу кріплення відповідні рідному компоненту.

На ринку присутні кілька типів таких запчастин, в тому числі по виконанню: закатні або зварені. Який глушник краще закатний або зварений? Традиційно кращим варіантом вважається закатний, проте треба дивитися на якість зварного шва. Якщо він зроблений добре, то такий глушник цілком в змозі прослужити довго.

Який резонатор краще на ВАЗ 2114? Тут також можна зробити заміну на універсальний резонатор, або купити оригінал в звареному або закатному виконанні.

Окремо хочеться зупинитися на матеріалі виготовлення запчастин. На ринку зустрічаються деталі з захисним покриттям у вигляді шару цинку (оцинковка), або шару алюмінію (алюмінізація). У цьому випадку за рахунок такого захисту вдається дещо збільшити термін служби виробів. Ціна на такі компоненти особливо не відрізняється від звичайної чорної сталі.

About the author

Сергей Гуйда administrator


Hotline.Finance [CPS] UA

Подобрать выхлопную систему на любой автомобиль - сайт выхлопных систем